„Dance with me”. Uczestnicy programu Socrates Comenius spotkali się w Krakowie

Uczniowie i nauczyciele z Czech, Słowacji, Portugalii, Hiszpanii, Turcji, Grecji i Polski wzięli udział w spotkaniu uczestników projektu Socrates Comenius „Dance with me", które odbyło się w krakowskim magistracie w czwartek, 13 listopada 2014 r. W imieniu władz miasta gości powitał Zastępca Prezydenta ds. Edukacji Tadeusz Matusz.

„Dance with me”. Uczestnicy programu Socrates Comenius spotkali się w Krakowie
Fot. http://dancewithmekrakow.wix.com/

Po zakończeniu oficjalnej części spotkania goście obejrzeli występy uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych Nr 5, który znajduje się na os. Słonecznym 12. Młodzi artyści (8-14 lat) zaprezentowali swoje umiejętności w dziedzinie śpiewu i tańca oraz przedstawili krakowskie tradycje.

Projekt „Dance with me", realizowany w ramach programu Socrates Comenius „Uczenie się przez całe życie", ma na celu wymianę doświadczeń w zakresie zastosowania w nauczaniu i wychowaniu muzyki, piosenki i tańca, odkrywanie europejskich kultur oraz budowanie szacunku dla różnorodności w obrębie Europy. Projekt realizowany jest od 8 stycznia 2013 r. do 31 lipca 2015 r. Od 13 do 17 listopada 2014 r. gospodarzem realizowanych w ramach projektu spotkań jest Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych Nr 5 w Krakowie.

CZYTAJ WIĘCEJ o projekcie

prezentacja projektu

Pokaż metkę
Osoba publikująca: JULIA ŻYLINA-CHUDZIK
Podmiot publikujący: Otwarty na świat beta
Zobacz także
Newsletter
Zapisz się
Przedstawicielstwa zagraniczne w Krakowie