Angielski i sztuka na obozie edukacyjnym w Budapeszcie!

Urząd Miasta Budapesztu we współpracy z budapeszteńską miejską jednostką edukacyjną MOZAIK organizują letni obóz edukacyjny dla uczniów z Budapesztu i Krakowa.

Angielski i sztuka na obozie edukacyjnym w Budapeszcie!
Fot. BUDAPESTI VÁROSARCULATI NONPROFIT KFT Áron Süveg

Obóz przeznaczony jest dla młodzieży w wieku 12-16 lat. Odbędzie się w Pilissántó pod Budapesztem, w dniach 9-13 września br. (poniedziałek- niedziela). Uczniowie skupiać będą się na wspólnej nauce języka angielskiego oraz projektach artystycznych, jednocześnie zacieśniając więzy przyjaźni i budując relacje z kolegami z miasta partnerskiego. Obóz będzie również doskonałą okazją do zwiedzenia Budapesztu i poznania jego najważniejszych zabytków.

W obozie uczestniczyć będzie węgierska grupa składająca się z 4 uczniów i opiekuna. Do współudziału organizatorzy zapraszają 2 krakowskie grupy po 6 uczniów i 1 opiekun (nauczyciel, dyrektor szkoły). Organizatorzy projektu zapewniają zakwaterowanie, transport lokalny i program pobytu. Szczegóły w złącznikach.

Zainteresowanych opiekunów prosimy o bezpośredni kontakt z zajmującą się tą sprawą w Biurze Współpracy Zagranicznej Miasta Krakowa p. Niną Lenartowicz-Sokołowską (lenartni@um.krakow.pl, 797 018 734). Zgłoszenia należy przesłać do 10 maja br. O kwalifikacji decyduje kolejność zgłoszeń.

Wstępny Program (EN), Fotografie i opis miejsca zakwaterowania (EN)

pokaż metkę
Osoba publikująca: Izabela Haupt
Podmiot publikujący: Otwarty na świat
Zobacz także
Przedstawicielstwa zagraniczne w Krakowie