Dokument archiwalny

Family Run II

29.05.2016 r. zapraszamy na Krakowskie Błonia na drugie rodzinne święto biegania. W trakcie wielu biegowych zmagań będzie można również uczestniczyć w grach i zabawach przygotowanych przez organizatora czyli Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy.

Family Run II
Fot. Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy

Planujemy powtórzyć cieszącą się zainteresowaniem uczestników I edycji symultanę szachową. Podczas imprezy organizujemy również grę terenową na terenie Dzielnicy Zwierzyniec dla zespołów rodzinnych chcących połączyć wysiłek fizyczny z umysłowym.  

W tym roku dzieci pobiegną w trzech kategoriach wiekowych na trzech dystansach : 300m, 800m i 1600m. Mamy i Tatusiowie będą musieli pokonać 2500m, a dla chętnych przygotowaliśmy bieg na 5000m. Na zakończenie imprezy odbędzie się  bieg boso, który zgromadził na starcie w poprzedniej edycji ponad 100 osób. Biegi odbędą się na części trawiastej Błoń.

Wszystkie dzieci otrzymają techniczną koszulkę, w której pobiegną, a na mecie na wszystkich biegaczy będzie czekał pamiątkowy medal. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymają atrakcyjne nagrody.

Więcej informacji znajduje się na stronie Krakowskie Szkolnego Ośrodka Sportowego: http://www.ksos.pl/wydarzenia/family_run_2016_484/

Pokaż metkę
Osoba publikująca: JERZY GĄSIOROWSKI
Podmiot publikujący: Wydział Sportu