Dokument archiwalny

SPĘDŹ FERIE NA STOKU!!!

Już za kilka dni rozpocznie się I etap miejskiego programu sportowego pn. „Pierwsze kroki na śniegu” realizowany przez Wydział Sportu na stacji narciarskiej SIEPRAW SKI. Zapraszamy uczniów KRAKOWSKICH SZKÓL PODSTAWOWYCH na BEZPŁATNE zajęcia z narciarstwa!!

SPĘDŹ FERIE NA STOKU!!!
Fot. Magiczny Kraków

Od poniedziałku (06.02) do piątku (10.02)  w czterech 120-minutowych blokach w godzinach od 10.00 do 18.00 każdy uczeń krakowskiej szkoły podstawowejNA PODSTAWIE WAŻNEJ LEGITYMACJI SZKOLNEJ ORAZ POSIADAJĄCY OŚWIADCZENIE RODZICA/ OPIEKUNA DOT. STANU ZDROWIA (w załączniku), może wziąć udział w BEZPŁATNYCH zajęciach z nauki bądź doskonalenia jazdy na nartach lub samodzielnie pojeździć na snowboardzie

Zajęcia będą realizowane od poniedziałku (06.02) do piątku (10.02) w CZTERECH blokach godzinowych:

I blok - godz. 10.00 - 12.00,

II blok -  godz. 12.00 - 14.00,

III blok - godz. 14.00 - 16.00,

IV blok - godz. 16.00 - 18.00.

Uczestnicy programu muszą pobrać w kasie karnet na wyciągi i pod opieką rodzica/opiekuna przez 2 godziny mogą korzystać ze stoku, a na koniec napić się ciepłej herbaty w restauracji.

Każdy, kto będzie chciał ponadto wypożyczyć kompletny sprzęt narciarski i pobrać lekcje u profesjonalnych instruktorów narciarstwa, dostanie także voucher obejmujący wypożyczenie sprzętu, lekcje z instruktorem narciarstwa i gorącą herbatę - do wykorzystania w danym bloku godzinowym.

Na każdy blok godzinowy będzie dostępnych 50 karnetów i voucherów dla dzieci. Każdy uczestnik może pobrać w trakcie dnia tylko jeden karnet na jeden blok zajęć.

Wydawanie karnetów na dany blok godzinowy rozpocznie się najwcześniej na 1,5 h przed jego rozpoczęciem! (wyjątkiem jest pierwszy blok godzinowy, na który wydawanie karnetów rozpocznie się o godz. 9:00). Decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizator ani stacja narciarska nie prowadzi rezerwacji karnetów.

Miejski program sportowy pn. „Pierwsze kroki na śniegu” jest realizowany w całości z budżetu Gminy Miejskiej Kraków. Organizatorem programu jest Urząd Miasta Krakowa - Wydział Sportu. 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: JERZY GĄSIOROWSKI
Podmiot publikujący: Wydział Sportu