Europejski Tydzień Sportu

Ministerstwo Sportu i Turystyki zaprasza do udziału w trzeciej edycji Europejskiego Tygodnia Sportu #BeActive! Jest to inicjatywa Komisji Europejskiej, której zadaniem jest zachęcić wszystkich Europejczyków do ruchu - nie tylko podczas ETS, ale także w ciągu całego roku.

Europejski Tydzień Sportu
Fot. www.krakow.pl

Jeśli chcą Państwo dołączyć do tego projektu, mającego na celu promocję aktywności fizycznej, zachęcamy do organizacji wydarzeń sportowych w dniach 23-30 września 2017 roku i rejestracji ich na stronie www.etspolska.pl.

Uczestnikami wydarzeń mogą być osoby w każdym wieku – przedszkolaki, nastolatki i seniorzy, niezależnie od płci ani poziomu sprawności fizycznej.

W Europejski Tydzień Sportu zaangażowali się nasi wspaniali Ambasadorzy, którzy w miarę możliwości starają się pojawiać na wydarzeniach organizowanych w ramach ETS. Są to: Marcin Gortat, Justyna Kozdryk, Maciej Lepiato, Oktawia Nowacka, Marta Domachowska, Artur Siódmiak, Zbigniew Bródka, Zofia Klepacka, Maria Andrejczyk, Monika Pyrek, Ewa Piątkowska, Czesław Lang, Andrzej Wrona.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej www.etspolska.pl, ponieważ pojawiają się na niej informacje o konkursach dla organizatorów zarejestrowanych wydarzeń. Można w nich wygrać gadżety promocyjne #BeActive.

Koordynatorem Europejskiego Tygodnia Sportu w Polsce jest Ministerstwo Sportu i Turystyki. Więcej informacji na stronie www.etspolska.pl

Pokaż metkę
Osoba publikująca: JERZY GĄSIOROWSKI
Podmiot publikujący: Wydział Sportu