Mój Trener

Mój Trener
Fot. Wydział Sportu UMK

Przejdź do:

OPIS PROGRAMU >>>

Program miejski "Mój trener", organizowany przez Wydział Sportu Urzędu Miasta Krakowa w porozumieniu z Radami Dzielnic, skierowany głównie do mieszkańców dużych osiedli, jako alternatywna forma spędzania wolnego czasu.  W ramach programu organizowane były bezpłatne zajęcia sportowe i rekreacyjne realizowane w oparciu o dostępne sportowe obiekty przyszkolne oraz boiska wielofunkcyjne. „Mój Trener” adresowany był zarówno do dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Celem  programu było upowszechnianie kultury fizycznej oraz umożliwienie i zachęcenie mieszkańców Krakowa do spędzania wolnego czasu w duchu sportu.  Uczestnicy programu mogli wziąć udział w zajęciach z wielu dyscyplin sportowych  m.in. z piłki nożnej, koszykówki, piłki siatkowej, piłki ręcznej, unihokeja jak i również z tenisa stołowego i lekkiej atletyki.  

Połączenie dwóch elementów: wykwalifikowanego trenera i odpowiedniej przestrzeni - zaplecza, dały w rezultacie ciekawą ofertę dla tych, którzy woleli aktywnie wypocząć. Zajęcia odbywały się w godzinach pozalekcyjnych,  a na niektórych obiektach również w okresie wakacyjnym.

Tegoroczna edycja programu "Mój trener" rozpocznie się w połowie marca 2017 r.

 

Tagi: kraków, sport

Pokaż metkę
Osoba publikująca: JERZY GĄSIOROWSKI
Podmiot publikujący: Wydział Sportu