Mój Trener

Mój Trener
Fot. Wydział Sportu UMK

Program miejski "Mój trener", organizowany przez Wydział Sportu Urzędu Miasta Krakowa w porozumieniu z Radami Dzielnic, skierowany głównie do mieszkańców dużych osiedli, jako alternatywna forma spędzania wolnego czasu.  W ramach programu organizowane są bezpłatne zajęcia sportowe i rekreacyjne realizowane w oparciu o dostępne sportowe obiekty przyszkolne oraz boiska wielofunkcyjne. „Mój Trener” adresowany jest zarówno do dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Celem  programu jest upowszechnianie kultury fizycznej oraz umożliwienie i zachęcenie mieszkańców Krakowa do spędzania wolnego czasu w duchu sportu.  Uczestnicy programu mogą uczestniczyć w zajęciach z wielu dyscyplin sportowych  m.in. z piłki nożnej, koszykówki, piłki siatkowej, piłki ręcznej, unihokeja jak i również z tenisa stołowego i lekkiej atletyki.  

Połączenie dwóch elementów: wykwalifikowanego trenera i odpowiedniej przestrzeni - zaplecza, dają w rezultacie ciekawą ofertę dla tych, którzy wolą aktywnie wypocząć. Zajęcia odbywają się w godzinach pozalekcyjnych, a na niektórych obiektach również w okresie wakacyjnym.

 

Harmonogram realizacji kolejnej edycji programu "Mój trener":

Lp Miejsce Trener Harmonogram
1 Boisko SP nr 89, os. Piastów 34a Leszek Tytko kwiecień, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień
2 Boisko ul. Szlachtowskiego 31 Mieczysław Będkowski kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik
3 Boisko ul. Aleksandry 21b, KS Baszta

Kamil Pater

Jacek Wąsowski

kwiecień, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik
4 Boisko KOSTKA - Publiczne Liceum Jezuitów, ul. Spółdzielców 5 Sebastian Gierlach czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień

 

Tagi: kraków, sport

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Jerzy Gąsiorowski
Podmiot publikujący: Wydział Sportu