Nauka i edukacja rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Ferie zimowe w Muzeum Krakowa

Spędzasz ferie zimowe w Krakowie? Muzeum Krakowa przygotowało atrakcyjny program dedykowany każdej grupie wiekowej. Warsztaty, zajęcia plastyczne i wykłady – to ciekawe propozycje na pożyteczne spędzenie zimowej kanikuły w muzealnych placówkach położonych w różnych lokalizacjach Krakowa.

Fot. Muzeum Krakowa

Na zajęcia obowiązują zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona. Rezerwacje: Centrum Obsługi Zwiedzających, Rynek Główny 1, tel. 12 426 50 60, e-mail: info@mhk.pl.

Pałac Krzysztofory

wejście od strony ul. Szczepańskiej 2

„Strażnicy zaczarowanej księgi”spektakl teatralny dla dzieci w wieku 5–10 lat

8 lutego, godzina 15.00

Strażnicy zaczarowanej księgi to dynamiczny i pełen humoru spektakl, dzięki któremu przeniesiemy się w świat krakowskich legend i tajemnic ukrytych w podziemiach Pałacu Krzysztofory. Tu historia spotyka się z legendą, wartka akcja z fantazją, a wszystko przyprawione jest dobrym żartem. Znakomity scenariusz, brawurowa gra aktorów i bajkowa scenografia to gwarancja dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Bohaterowie przedstawienia – Krzysztoforek i Dorotka – za sprawą tajemniczej księgi przeniosą się do średniowiecznego Krakowa i przeżyją wspaniałą przygodę.

 

 

 

 

Muzeum Podgórza

ul. Powstańców Wielkopolskich 1

„Podgórskie wycinanki” warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku 6–10 lat

8 lutego, godzina 11.00

Za rogiem, przy moście Piłsudskiego będzie cukiernia. A po drugiej stronie ulicy basen. Taki ze zjeżdżalnią! Tu, pod kopcem, umieścimy lodziarnię. A za zakrętem wielki park z trampolinami albo miejską plażę z boiskiem do siatkówki! Można pomarzyć… Podczas zajęć dowiemy się, jak wyglądało Podgórze 100 lat temu. A jak wygląda ono w waszej wyobraźni? Wykorzystując dawne i współczesne fotografie Podgórza stworzymy dzielnicę na nowo. Poznamy jej historię i spróbujemy zaprojektować jej przyszłość. Zapraszamy! Będzie bardzo kreatywnie!

Więcej informacji na stronie Muzeum Krakowa oraz na Facebooku.

pokaż metkę
Autor: Iga Chylicka
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2020-02-07
Data aktualizacji: 2020-02-07
Powrót

Zobacz także

Znajdź