Linia nr 184 dojedzie do ul. Starowiślnej
Od soboty, 26 czerwca zmieniła się trasa linii autobusowej nr 184. Autobusy kursują na trasie wydłużonej do przystanku „Starowiślna”.
Nowa trasa:
„Prądnik Czerwony” – ... – al. Powstania Warszawskiego, rondo Grzegórzeckie, ul. Grzegórzecka, ul. Dietla – „Starowiślna”
Przystanki:
- Przystanek końcowo-początkowy „Starowiślna” jest zlokalizowany na ul. Dietla (przed zawróceniem), natomiast przystanek przelotowy w kierunku „Prądnika Czerwonego” po zawróceniu (przed skrzyżowaniem z ul. Wrzesińską)
- Przystanki „Hala Targowa” i „Rondo Grzegórzeckie” funkcjonują na pasach autobusowo-tramwajowych.
Częstotliwość kursowania pozostaje bez zmian.