Kultura rozwiń menu
Komunikat archiwalny

Zadbaj z nami o dobrostan w nowym roku – styczeń w Pałacu Potockich

Styczeń to czas podejmowania nowych wyzwań! To również dobry moment, by zadbać o swój dobrostan. Idealną okazją do przyjrzenia się sobie będą wydarzenia w Pałacu Potockich. Spotkania pozwolą uporządkować plany na przyszłość i wejść w nowy rok z pozytywną energią.

Fot. Krakowskie Biuro Festiwalowe

Odetchnij w Pałacu

Nowy rok to dobry czas, by rozpocząć wdrażanie codziennych rytuałów. Dlatego już dziś, 31 stycznia zainaugurujemy w Pałacu Potockich nowy cykl spotkań „Odetchnij w Pałacu”. Wraz z Auro Studio zapraszamy na wspólnotowy poranek. Zajęciom z jogi dla osób o różnym stopniu zaawansowania będzie towarzyszyć relaksacja przy dźwiękach instrumentów terapeutycznych. Następnie przyjdzie czas na rozmowy, wymianę doświadczeń oraz coś dla ciała, czyli poczęstunek.

To nie wszystko! Więcej informacji o styczniowych wydarzeniach w Pałacu Potockich znajdziecie na stronie: palacpotockich.krakow.pl/wydarzenia.


Uwaga! W związku z remontem wejście główne do Pałacu Potockich będzie zamknięte od 23 stycznia do 15 lutego. Wejście do budynku będzie możliwe od strony ulicy Brackiej 2.

Na większość wydarzeń obowiązują zapisy lub darmowe wejściówki: kbfbilety.krakow.pl.

pokaż metkę
Podmiot publikujący: Referat Mediów Miejskich
Data publikacji: 2026-01-13
Data aktualizacji: 2026-01-31
Powrót

Zobacz także

Znajdź