Komunikacja rozwiń menu

Wydłużony czas pracy Punktu Obsługi Pasażerów przy ul. Wielopole

Od czwartku, 9 kwietnia, okresowo zostanie wydłużony czas otwarcia Punktu Obsługi Pasażerów przy ulicy Wielopole 1. Od tego dnia z usług będzie można korzystać od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 19.00.

Punkt Obsługi Pasażerów
Fot. Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie

W mieście działają cztery Punkty Obsługi Pasażerów komunikacji miejskiej, które prowadzi Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie:

  • ul. Wielopole 1 (wejście od ul. Starowiślnej) – poniedziałek–piątek w godz. 8.00–19.00
  • ul. Pawia 5A (hol dworca Kraków Główny PKP obok Biedronki) – poniedziałek–piątek w godz. 9.00–16.30
  • ul. Papierni Prądnickich 1 (poczekalnia dworca przesiadkowego „Górka Narodowa P+R”) – poniedziałek–wtorek w godz. 7.00–15.00, środa–piątek w godz. 10.00–17.00
  • Os. Centrum D 7 – poniedziałek–piątek w godz. 11.00–18.00.

Nie trać czasu w Punkcie Obsługi Pasażerów – kup bilet w telefonie!

Wszystkie najważniejsze funkcje dostępne są dziś w smartfonie – szybko, wygodnie i bez konieczności wizyty w Punkcie Obsługi Pasażerów.

Dla użytkowników przygotowano trzy bezpłatne aplikacje:

Z aplikacjami można w kilka chwil kupić i zapisać bilet okresowy, sprawdzić jego ważność lub przedłużyć go bez wychodzenia z domu.

pokaż metkę
Podmiot publikujący: Referat Mediów Miejskich
Data publikacji: 2026-04-08
Data aktualizacji: 2026-04-08
Powrót

Zobacz także

Znajdź