Karta Rodziny "N" rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki

Miejsce świadczenia ulgi:
ul. Papiernicza 2 , 31-221 Kraków
Klub Kultury Przegorzały ul. Kamedulska 70 , 30-252 Kraków
Klub Kultury Wena ul. Księdza Meiera 11 , 31-236 Kraków
Klub Kultury Mydlniki ul. Balicka 289 , 30-198 Kraków
Klub Kultury Wola ul. Królowej Jadwigi 215 , 30-218 Kraków
Klub Kultury Łokietek ul. Władysława Łokietka 267 , 31-263 Kraków
Klub Kultury Chełm ul. Chełmska 16 , 30-238 Kraków
Klub Kultury Paleta ul. Wrocławska 91 , 30-017 Kraków
Telefon: +48 12 420 49 50
Opis ulgi:

50% zniżki dla posiadaczy Krakowskiej Karty Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem

Zniżka obowiązuje w Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki" oraz w przynależących do niego Klubach Kultury: Chełm, Mydlniki, Paleta, Przegorzały, Vademecum i Wola.

Zniżka dotyczy wszystkich wydarzeń, zajęć i konkursów dla dzieci i dorosłych prowadzonych przez pracowników Centrum Kultury, nie obejmuje działań realizowanych przez podmioty zewnętrzne.

Czas trwania: całoroczna

Dane podmiotu świadczącego ulgę

Nazwa: Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki
Adres siedziby: ul. Papiernicza 2 , 31-221 Kraków
Telefon: +48 12 420 49 50
Kontakt e-mail: sekretariat@dworek.eu
WWW www.dworek.eu
Logo: Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki
Opis:

Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” jest instytucją interdyscyplinarną, prezentującą najciekawsze zjawiska kultury. W zabytkowych białych murach przenikają się i uzupełniają wzajemnie sztuki wizualne, teatr, film, muzyka i literatura, a także powstają unikalne projekty małe - lokalne i duże – międzynarodowe. W swojej działalności kierujemy się hasłem “Inspirujemy, organizujemy, kreujemy”, dzięki któremu realizujemy nasze statutowe cele, a w szczególności przygotowujemy i aktywizujemy społeczność do pełnego uczestnictwa w kulturze, rozbudzamy artystyczną wrażliwość i pobudzamy do współtworzenia oferty kulturalnej.

 

Obok tradycyjnej misji instytucji kultury, Dworek Białoprądnicki spełnia również rolę wyjątkową - to „strażnik” pamięci lokalnej. Jego historia sięga połowy XVI wieku i obfituje w związki z najwybitniejszymi postaciami kultury i historii Polski. Dlatego też jako instytucja publiczna za niezwykle ważną uznajemy współpracę z najbliższym otoczeniem, sprzyjanie budowaniu więzi społecznych oraz podejmowanie dyskusji o najważniejszych problemach społeczności lokalnej. Zabytkowa architektura Dworku Białoprądnickiego oraz bezpośrednie sąsiedztwo Parku Kościuszki to dodatkowe walory, na bazie których wraz z naszym najważniejszym odbiorcą - mieszkańcami Dzielnicy IV Prądnik Biały - budujemy swoisty ekosystem kultury.