Komunikat archiwalny

Tolerancja na warsztat

Weź tolerancję na warsztat. Jeśli masz od 12 do 19 lat, mieszkasz w Małopolsce, konkurs „Tolerancja na warsztat!” czeka na Twoją pracę. Termin nadsyłania projektów upływa 5 lutego.

Tolerancja na warsztat
Fot. Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” materiały prasowe

Celem konkursu „Tolerancja na warsztat!” jest upowszechnianie wiedzy na temat tolerancji i przeciwdziałanie mowie nienawiści w internecie. Organizatorzy chcą w ten sposób promować pozytywne postawy wśród młodzieży.

By wziąć udział w konkursie młodzież powinna wykonać fotografię, film lub pracę plastyczną na temat tolerancji i zwalczania mowy nienawiści, a następnie przesłać ją do 5 lutego na adres:

Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” Papiernicza 2, 31-221 Kraków z dopiskiem KONKURS „Tolerancja na warsztat”.

Jeden autor może zgłosić udział w jednej kategorii.

Do prac należy dołączyć kartę uczestnictwa załączoną w REGULAMINIE KONKURSU dostępnym pod adresem: www.dworek.eu  

W ramach każdej z kategorii jury wybierze trzy najlepsze prace, a także przyzna wyróżnienia. O wynikach konkursu laureaci zostaną poinformowani mailowo do 19 lutego 2016 roku. Rozdanie nagród i gala finałowa odbędą się 26 lutego 2016 roku w Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”, ul. Papiernicza 2 w Krakowie.

Prace konkursowe będą prezentowane na wystawie w Dworku.

Organizatorami konkursu są: Fundacja Wspierania Działań Artystycznych „Wolna Sztuka”, Fundacja Babel Images oraz Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”

Projekt jest współfinansowany z funduszy EOG w ramach programu „Obywatele dla Demokracji”.

Pokaż metkę
Autor: JOANNA DUBIEL
Osoba publikująca: Tomasz Stankiewicz
Podmiot publikujący:
Zobacz także