Komunikat archiwalny

Środa w Krakowie

Kino pod Baranami zaprasza najstarszych widzów na pokazy filmów z bieżącego repertuaru. Dzisiaj możecie zobaczyć nominowaną do czterech Oskarów „Dziewczynę z portretu” - niezwykłą historię miłosną zainspirowaną życiem artystów Einara i Gerdy Wegener. Seans rozpocznie się o godz. 11.00.

Środa w Krakowie
Fot. Maciej Grzyb

Targ Pietruszkowy zaprasza do podziemi KS Korona przy pl. Niepodległości. Na zakupy u małopolskich rolników ekologicznych i tradycyjnych można się dzisiaj wybrać w godz. 14.00 – 18.00. Wstęp jest wolny.

Przerwa w dostawie wody. W związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej, wystąpią przerwy w dostawie wody na ulicy Rostafińskiego i Grota Roweckiego do godz. 14.00 oraz na ul. Zolla w godz. 10.00 – 13.00. 

Przerwa w dostawie energii elektrycznej. Mieszkańcy ulicy Pylnej w godz. 7.00 – 14.00 oraz ul. Aleksandry w godz. 7.30 – 13.30 zostaną odcięci od prądu.

Dzisiaj czeka nas pogoda w kratkę. Na niebie będą się pojawiać chmury na zmianę z przejaśnieniami. Będzie jednak ciepło. Na termometrach pojawi się nawet 8 stopni na plusie. Synoptycy nie przewidują także opadów deszczu. 
 

Pokaż metkę
Autor: ZUZANNA DZIADOWIEC
Osoba publikująca: MARCIN DROBISZ
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA