Komunikat archiwalny

Zwiedzaj parki i wygrywaj książki!

Wydawca serii monografii „Parki Krakowa”, czyli Pracownia Animacji Ekologicznej Ośrodka Kultury Norwida, zaprasza krakowian i gości na wakacyjne spacery po krakowskich parkach. W czasie wspólnych wypadów będzie można nie tylko podziwiać naturalne piękno i aranżację miejskich ogrodów, ale też zagłębić się w ich historię. Dla autorów najlepszych zdjęć przewidziano nagrody książkowe!

Zwiedzaj parki i wygrywaj książki!
Fot. Tomasz Stankiewicz / krakow.pl

W piątek 22 sierpnia o godz. 17.00 organizatorzy zapraszają do parku przy ul. Klasztornej 11 (przy kościele św. Bartłomieja). Planowany czas zwiedzania to dwie godziny.

Warto mieć ze sobą aparat (nieważne jaki), aby zarejestrować najpiękniejsze kadry z terenów parków. Najładniejsze zdjęcia przesłane do 28 sierpnia na adres: promocja@okn.edu.pl, zostaną nagrodzone kilkoma wybranymi publikacjami z serii „Parki Krakowa”.

Ośrodek Kultury im. C.K. Norwida w Krakowie od 2001 r. wydaje serię „Parki Krakowa”. Do tej pory ukazało się 15 numerów. Wydawnictwa te przybliżają piękno „publicznych ogrodów”, ich rys historyczny, pozwalają poznać pierwotne założenia architektoniczne i zmiany, jakie następowały w ich wyglądzie, a także postacie historyczne związane z tymi miejscami.

Informacja i zapisy: b.habieda@okn.edu.pl.

Ośrodek Kultury im. C.K. Norwida
os. Górali 5, Kraków
tel. 12 644 27 65
e-mail: sekretariat@okn.edu.pl
www.okn.edu.pl
www.facebook.com/oknorwid

Pokaż metkę
Autor: MAŁGORZATA TABASZEWSKA
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA