Komunikat archiwalny

Jak korzystać z komunikacji miejskiej? Zobacz przewodnik

Zachęcamy do zapoznania się z przewodnikiem po systemie Komunikacji Miejskiej w Krakowie. Został on stworzony z myślą o osobach, które chciałyby uzyskać lub poszerzyć swoją wiedzę z zakresu funkcjonowania krakowskich tramwajów i autobusów.

Jak korzystać z komunikacji miejskiej? Zobacz przewodnik
Fot. Tomasz Stankiewicz / krakow.pl

Przewodnik przeznaczony jest przede wszystkim dla osób spoza Krakowa, zarówno dla tych, którzy zamierzają pozostać w naszym mieście na dłużej, jak i turystów, przyjeżdżających tylko na kilka dni. Niemniej również mieszkańcy Krakowa znajdą w nim wiele przydatnych informacji. Warto pamiętać, że przewodnik zawiera najważniejsze i zarazem podstawowe dane dotyczące systemu Komunikacji Miejskiej w Krakowie.

Nie ma w nim informacji o tymczasowych utrudnieniach i zmianach w funkcjonowaniu krakowskich tramwajów i autobusów. Przewodnik dostarcza jednak informacji, gdzie szukać wiedzy na ten temat. Warto pamiętać, że kompleksowa i najbardziej aktualna informacja dotycząca wszystkich aspektów działania Komunikacji Miejskiej w Krakowie, w tym również kwestie aktualnych utrudnień i zmian w funkcjonowaniu tramwajów i autobusów, dostępna jest zawsze na stronie internetowej www.kmkrakow.pl.

Przewodnik dostępny jest na stronie internetowej Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu.

Pokaż metkę
Autor: KAMIL POPIELA
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także