Komunikat archiwalny

W Kinie pod Baranami zdobędziesz filmowy indeks

Kolejny rok akademicki oznacza także wznowienie akcji „Filmowy indeks”, organizowanej przez Kino Pod Baranami z myślą o krakowskich studentach. Każdy obejrzany w Baranach film nagradzany jest „zaliczeniem”, a odpowiednia ich liczba premiowana darmowymi biletami. Akcja potrwa do końca czerwca 2018 roku.

 

W Kinie pod Baranami zdobędziesz filmowy indeks
Fot. materiały prasowe / Kino Pod Baranami

Od początku października posiadacze ważnej legitymacji studenckiej lub doktoranckiej mogą odbierać specjalne filmowe indeksy – imienne druki, w których będą zbierać „zaliczenia” za każdy obejrzany w Kinie Pod Baranami film. Zgromadzenie odpowiedniej liczby „zaliczeń” uprawnia posiadacza indeksu do odbioru darmowych biletów.

Akcja „Filmowy indeks” pozwala studentom być na bieżąco z najciekawszymi i najbardziej odważnymi premierami filmowymi, które od lat przyciągają widzów do Kina Pod Baranami, gdzie bilety dla studentów (również doktorantów!) kosztują jedynie 15 zł. Filmowy indeks to doskonały sposób na spędzenie roku akademickiego w kinie! Indeks można otrzymać w jednej z kas Kina (Rynek Główny 27 lub Małopolski Ogród Sztuki, ul. Rajska 12) albo u wybranych partnerów akcji. Tegorocznej edycji „Filmowego indeksu” partneruje Education First – International Language Centers, szkoła językowa, która łączy naukę języków obcych z wymianą kulturową, pracą naukową i podróżami edukacyjnymi. Z „Filmowym indeksem” Education First oferuje kursy językowe za granicą 5 proc. taniej.

Regulamin akcji „Filmowy indeks”na rok akademicki 2017/2018 można znaleźć na stronie www.kinopodbaranami.pl.

Education First od ponad 50 lat organizuje kursy językowe w 46 szkołach na całym świecie. Wybrać można jeden z 7 języków (angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, japoński i chiński), skorzystać z kursów egzaminacyjnych oraz praktyk. Nauka z EF to świetny pomysł na niezapomniane wakacje, a także możliwość poznania rówieśników z całego świata. We wrześniu 2017 roku Education First otworzyło swoje krakowskie biuro – w Pałacu pod Baranami.

 

Pokaż metkę
Autor: MARGERITA KRASNOWOLSKA
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także