Komunikat archiwalny

Kolejna edycja Dragon Swing Festival!

Kolejna edycja Dragon Swing Festival zbliża się wielkimi krokami. Jeden z największych swingowych festiwali w Polsce rozpocznie się już 29 listopada i będzie rozbrzmiewał przez kolejne cztery dni.

Kolejna edycja Dragon Swing Festival!
Fot. materiały prasowe

W końcówce listopada krakowska scena swingowa wzbogaci się o ponad 700 tancerzy z całego świata, którzy z pewnością rozgrzeją parkiet do czerwoności. O utrzymanie wysokiej temperatury podczas imprez zadbają najwspanialsi muzycy z różnych stron Polski, ale także zza naszej południowej granicy. Zagrają dla nas m.in. krakowski „Lazy Swingers Band” oraz zespół z Brna – „Heart of Dixie”.

Podczas tegorocznego Dragon Swing będziemy bawić się w wyjątkowych krakowskich miejscach – Starej Zajezdni, Centrum Kongresowym ICE, a przede wszystkim w Kopalni Soli w Wieliczce, gdzie 135 metrów pod ziemią odbędzie się główna impreza festiwalu.

Nie zabraknie miejsca ani czasu na sprawdzenie umiejętności zdobytych podczas godzin warsztatów z instruktorami, którzy szykują się na przyjazd do Krakowa z Korei, Stanów Zjednoczonych, Australii, Francji.

Więcej informacji na stronie Dragon Swing oraz na Facebooku.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także