Komunikat archiwalny

Straciłeś pracę? Zamień to na plus

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza osoby, które straciły zatrudnienie lub są zagrożone zwolnieniem, do udziału w projekcie „Zmiana na PLUS”, realizowanym przez Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych InBIT. Na uczestników czekają bezpłatne kursy i szkolenia, dodatek relokacyjny, staże i praktyki zawodowe. Rekrutacja trwa.

Straciłeś pracę? Zamień to na plus
Fot. gupkrakow.pl

W projekcie mogą wziąć udział osoby pracujące przewidziane do zwolnienia, osoby zwolnione lub zagrożone zwolnieniem z pracy z przyczyn dotyczących zakładu pracy oraz osoby odchodzące z rolnictwa i posiadające gospodarstwo rolne o powierzchni powyżej 2 ha przeliczeniowych lub członkowie ich rodzin ubezpieczeni w KRUS.

W ramach projektu można m.in. bezpłatnie skorzystać z:

  • kursów, szkoleń, studiów podyplomowych,
  • staży i praktyk zawodowych,
  • subsydiowanego zatrudnienia,
  • dodatku relokacyjnego.

Zgłoszenia  do projektu można przesyłać za pośrednictwem strony internetowej www.zmiananaplus.inbit.pl. Liczba miejsc jest ograniczona. Szczegółowe informacje o projekcie można uzyskać osobiście w biurze projektu InBIT: ul. Szlak 8a/5 Kraków, telefonicznie: 12 626 00 95, e-mail: zmiananaplus@inbit.pl.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014–2020.

Pokaż metkę
Autor: MAŁGORZATA TABASZEWSKA
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także