Komunikat archiwalny

Spotkania miłośników starych aut wracają przed TAURON Arenę Kraków

Jesteś właścicielem Garbusa, Trabanta lub Malucha? W Twoim garażu stoi Porsche, Chevrolet, a może Mustang lub Peugeot 205? Zastanawiasz się, czy nadeszła już pora na pierwszą wiosenną podróż jedynym w swoim rodzaju klasykiem? Przyjedź na inaugurację nowego sezonu Krakowskich Klasyków Nocą przed TAURON Areną Kraków! Początek już w sobotę, 7 kwietnia, o godz. 14:00.

Spotkania miłośników starych aut wracają przed TAURON Arenę Kraków
Fot. TAURON Arena Kraków / materiały prasowe

KKN to cykliczne spotkania miłośników klasycznej motoryzacji, których organizatorem jest Fundacja Krakowskie Klasyki Nocą. Udział w KKN daje możliwość spędzenia czasu w wyjątkowym towarzystwie, porozmawiania z pasjonatami motoryzacji, wymiany doświadczeń i obejrzenia ich samochodów.

Podczas sobotniej inauguracji sezonu organizatorzy zaplanowali dodatkowe atrakcje m.in. konkursy w następujących kategoriach: najfajniejszy stan pojazdu, najfajniejszy silnik, tuning z epoki, najegzotyczniejsze blachy oraz Grand Prix: najciekawszy bukiet zapachowy spalin.

Spotkania Krakowskich Klasyków Nocą, tak jak w ubiegłym roku, będą się odbywać na parkingu przed TAURON Areną Kraków w czwartki, o godz. 20:00 (z wyjątkiem dni, w których w obiekcie będą się odbywać inne wydarzenia).

Organizatorzy będą na bieżąco informować o terminach zjazdów na Facebooku.

Wstęp dla widzów jest bezpłatny.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także