Komunikat archiwalny

Zapraszamy na Kiermash do Pałacu Czeczotka

Już 19 i 20 maja zapraszamy na Kiermash, czyli targi mody niezależnej i designu użytkowego. Po raz kolejny odbędą się one w Pałacu Czeczotka przy Rynku Głównym. Polscy projektanci pokażą produkty stworzone z myślą o wszystkich, którzy uwielbiają trendy i stawiają na najwyższą jakość materiałów i wykonania.

Zapraszamy na Kiermash do Pałacu Czeczotka
Fot. materiały prasowe

XIV edycja zaprezentuje jak zwykle polskie marki. Od ubrań, przez obuwie, biżuterię, okulary, torby, dodatki, po kosmetyki naturalne i rośliny. Będzie naprawdę różnorodnie.

Kiermash to nie tylko moda. Organizatorzy połączyli siły z Art & Food Bazar, czyli imprezą „skupiającą gotujących profesjonalistów i amatorów”. Wydarzenie promuje miejscowych wytwórców, a także jedzenie oparte na produktach dobrej jakości, delikatesy i potrawy z różnych zakątków świata.

Kiermash to coś dla ciała i coś dla ducha... O to drugie zadba strefa wolnego czytania, skupiająca lokalne, krakowskie księgarnie w modnej oprawie stworzonej przez Prodesigne, czyli galerię wnętrz oferującą poprzez fachowy zespół profesjonalny dobór wszelkich potrzebnych elementów z szerokiej palety polskich i światowych marek. Podczas wydarzenia na pewno warto będzie również zwrócić uwagę na piękne litografie zaaranżowane w bardzo użytkowy sposób... a gdzie? Przekonacie się sami. Artystka Justyna Mazur postanowiła wzbogacić inicjatywę swoimi niezwykłymi pracami.

Kiermash to także kolejna edycja, której partnerem jest Fairtrade Polska i Fundacja Kupuj Odpowiedzialnie. Będziecie mogli odwiedzić ich stoisko oraz przede wszystkim porozmawiać i dowiedzieć się czegoś więcej o idei świadomych zakupów i sprawiedliwego handlu.

Od kilku edycji partnerem Kiermashu jest również Pakamera - internetowy multibrand z polskimi projektantami. W trakcie wiosennej edycji Pakamera będzie rozdawać płócienne torby z grafiką zaprojektowaną specjalnie na to wydarzenie.

Kiermash to wyjątkowe wydarzenie, które śladami Warszawy, Łodzi, Katowic czy Berlina łączy młodych artystów z klientami w Krakowie. Na skalę światową nie jest to wydarzenie innowacyjne, ale na skalę małopolską, jak najbardziej. Krakowskie tradycje targowe zderzają się tu z polskimi projektantami mody i designu użytkowego.

Kiermash

Tagi: moda, targi

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także