Komunikat archiwalny

Wspólnie urządzimy urodziny Nowej Huty – weź udział w konsultacjach

W przyszłym roku Kraków będzie obchodzić ważny jubileusz – 70-lecie Nowej Huty. Z tej okazji Miejskie Centrum Dialogu zaprasza wszystkich krakowian i sympatyków tej części miasta do zaplanowania wydarzeń, które mogą się odbyć w ramach tego jubileuszu. Konsultacje trwają do 19 września.

Wspólnie urządzimy urodziny Nowej Huty – weź udział w konsultacjach
Fot. Paweł Krawczyk / krakow.pl

W związku z tym Miejskie Centrum Dialogu i Ośrodek Kultury im. C K. Norwida zapraszają na kolejne spotkania z mieszkańcami, podczas których będą oni mogli podzielić się swoimi pomysłami i wspólnie wypracować ciekawe projekty odnośnie planowanych obchodów jubileuszu 70-lecia Nowej Huty.

Spotkania odbędą się w Ośrodku Kultury im. C K. Norwida na os. Górali 5 w Krakowie:

  • w czwartek, 13 września, od godz. 17.00 do 19.00,
  • we wtorek, 18 września, od godz. 17.00 do 19.00.

W trakcie przygotowań do obchodów nadchodzącego jubileuszu zostały wyodrębnione trzy najważniejsze dziedziny życia, wokół których zostaną skoncentrowane wydarzenia:

  1. Infrastruktura
  2. Kultura i sport
  3. Sprawy społeczne.

Za pośrednictwem dostępnej tutaj ankiety internetowej lub za pośrednictwem formularza konsultacyjnego prosimy o szczegółowe opisanie jubileuszowych propozycji w wybranej dziedzinie/dziedzinach (można wybrać jedną, dwie lub trzy), dotyczących całego obszaru Nowej Huty (dzielnice Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie i Nowa Huta).

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Katarzyna Pustułka
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także