Komunikat archiwalny

Trwa III Krakowski Kongres Turystyki Medycznej

Już po raz trzeci w naszym mieście odbywa się Kongres Turystyki Medycznej, którego celem jest wykorzystanie potencjału medycznego w budowie produktów turystycznych. Tegoroczną edycję zaplanowano od 22 do 23 października w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Trwa III Krakowski Kongres Turystyki Medycznej
Fot. materiały prasowe

Kraków jest znany z wysoko wyspecjalizowanych lekarzy praktykujących medycynę na najwyższym poziomie. Jak się okazuje, nasze miasto słynie z tego nie tylko w Polsce - coraz częściej kliniki krakowskie są wybierane również przez pacjentów zagranicznych. Mając świadomość, że turystyka medyczna jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi turystyki nie tylko w Krakowie ale i na świecie, Urząd Miasta Krakowa wraz z Krakowskim Biurem Festiwalowym – operatorem Centrum Kongresowego ICE organizuje trzecią już edycję Kongresu Turystyki Medycznej.

 

Prelegentami Kongresu będą praktycy i teoretycy z branży medycznej i turystycznej, zarówno z Polski jak i zagranicy m.in. Izrael, Niemcy, Turcja, Ukraina, USA, Wielka Brytania.

Program wydarzenia obejmuje prelekcje, dyskusje panelowe, warsztaty i spotkania biznesowe. Zapraszamy do bezpłatne rejestracji na: www.krakow.pl/turystyka-medyczna.

turystyka medyczna

Pokaż metkę
Autor: IGA CHYLICKA
Osoba publikująca: Katarzyna Pustułka
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także