Komunikat archiwalny

Festiwal Rozmaitości w Klubie 303

Jak wyhodować las w słoiku, stworzyć własny komiks albo coś z niczego? Co kryje się pod tajemniczą nazwą capoeira i jak grają bum bum rurki? Jak to jest być cyrkowcem, a jak DJ-em? Odpowiedź na wszystkie te pytania będzie można znaleźć podczas Festiwalu Rozmaitości – dwóch dni warsztatów, pokazów i doskonałej zabawy dla rodziców i dzieci od trzeciego roku życia. Na imprezę zaprasza Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta na os. Dywizjonu 303 nr 1 w dniach 17 i 18 listopada, w godzinach od 14.00 do 19.00. 

Festiwal Rozmaitości w Klubie 303
Fot. Ośrodek Kultury Kraków Nowa Huta / materiały prasowe

W trakcie Festiwalu Rozmaitości będzie można skorzystać z wielu atrakcji. Nie zabraknie zajęć cyrkowych – jazdy na monocyklu, chodzenia na szczudłach i balansu na rola bola, zajęć muzycznych, podczas których m.in. będzie można wniknąć w tajniki konsolety DJ, warsztatów tanecznych oraz akrobatycznych sztuk walki. Podczas zajęć plastycznych będzie można stworzyć własnoręcznie malowaną torbę lub autorski komiks.  

W strefie Klubu Rodziców przewidziano wiele propozycji wspólnych aktywności dla rodziców z dziećmi. Zorganizowane zostaną warsztaty pt. „Coś z niczego”, gdzie królować będzie wyobraźnia, a w ruch pójdą ciastolina, plastelina i rurki. Swoich sił w projektowaniu i sadzeniu roślinek spróbują uczestnicy warsztatów „Las w słoiku”. Podczas zajęć z ratownikiem medycznym rodzice i dzieci poznają zasady pierwszej pomocy. Największą atrakcją niedzielnego popołudnia będzie wizyta Króla Tralalandii, który jak wieść niesie ma dla wszystkich uczestników wspaniałą niespodziankę. Warsztaty w Strefie Klubu Rodziców są dofinansowane ze środków Miasta Krakowa.

Każde warsztatowe popołudnie zakończy się pokazami specjalnymi – w sobotę około godz. 18.10 będzie można podziwiać „Szoł z cyrkowcami”, a w niedzielę ok. 17.45 wystąpi Teatr Za Jeden Uśmiech.

Każdy dzień festiwalu to inne atrakcje, a każda upływająca godzina dostarczy uczestnikom nowych wrażeń. Szczegółowy plan warsztatów można znaleźć na krakownh.pl, a także na fanpage’u Klubu 303 na Facebooku.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. Na warsztaty „Las w słoiku” obowiązują wcześniejsze zapisy telefoniczne lub mailowe w Klubie 303.

Festiwal rozmaitości

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Katarzyna Pustułka
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
Kalendarz kulturalny
2019-04-18