Komunikat archiwalny

Bezpłatny kurs dla mam

Jak powinna wyglądać codzienna dieta przyszłych mam oraz kobiet karmiących piersią? Jak prawidłowo rozszerzać dietę niemowlaka i radzić sobie w sytuacji stwierdzonej alergii pokarmowej? Wiedzę na ten temat będzie można zdobyć na praktycznym kursie organizowanym przez Zakład Bromatologii Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum oraz Biuro ds. Ochrony Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa.

Bezpłatny kurs dla mam
Fot. pixabay.com

Kurs odbędzie się w terminie 7-9 grudnia w siedzibie Wydziału Farmaceutycznego CM UJ przy ul. Medycznej 9. Udział w nim jest bezpłatny. W programie przewidziano wykłady tematyczne poświęcone m.in. zagadnieniom składników pokarmowych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka, zalecenia żywieniowe dla kobiet będących w ciąży, w tym także tych cierpiących na cukrzycę ciążową lub nadciśnienie oraz leków dozwolonych i zabronionych w okresie ciąży i karmienia piersią. Ponadto, w ramach kursu realizowane będą warsztaty poświęcone planowaniu i układaniu codziennej diety.

Kurs został dofinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków. Szczegółowe informacje, program oraz możliwość rejestracji dostępne są tutaj.

Tagi: zdrowie, dzieci

Pokaż metkę
Autor: JOANNA KORTA
Osoba publikująca: Katarzyna Pustułka
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także