Komunikat archiwalny

Krzysztof Iwaneczko z koncertem w Krakowie

„Jestem” – to tytuł debiutanckiej płyty Krzysztofa Iwaneczko, laureata popularnego programu telewizyjnego „The Voice of Poland”. Po wydaniu krążka nareszcie nadszedł czas na trasę koncertową, która nie może ominąć Krakowa.

Krzysztof Iwaneczko z koncertem w Krakowie
Fot. materiały prasowe

Rok 2015 przyniósł Krzysztofowi Iwaneczko zwycięstwo w popularnym programie talent show – „The Voice of Poland”. Od tego czasu artysta rozpoczął działalność koncertową i realizował projekty artystów takich jak: Adam Sztaba, Piotr Rubik, Bartosz Chajdecki czy Piotr Nazaruk.

Płyta „Jestem” to zbiór autorskich piosenek wokalisty. Producentami nagrań są: Michał Kush (ostatnio także producent debiutu płytowego Darii Zawiałow), pianista Adam Lemańczyk oraz sam Krzysztof.

- Kochani, to jest ten moment na który czekałem. Moment, w którym mogę powiedzieć Wam „Jestem!”. Czuję to najbardziej, kiedy staję na scenie, dzieląc się z Wami potężną dawką emocji. Nie mogę doczekać się tych spotkań! – zaprasza Iwaneczko.

Krzysztof Iwaneczko odwiedzi Kraków w środę, 10 kwietnia. Muzyk wystąpi w klubie Zaścianek, przy ul. J. Rostafińskiego 4. Początek występu o godz. 20.00.

Krzysztof Iwaneczko

 

 

 

Tagi: muzyka, koncert

Pokaż metkę
Autor: MONIKA JAGIEŁŁO
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Zobacz także