Komunikat archiwalny

Plenerowy Prze-piknik w Przegorzałach

Już w najbliższą sobotę, 15 czerwca w Przegorzałach odbędzie się impreza plenerowa Prze-piknik. Organizowana już po raz trzeci, za cel stawia sobie integrację mieszkańców, przyjaciół i sympatyków, nie tylko tych z Przegorzał i Bielan, ale także z całej dzielnicy VII. 

Plenerowy Prze-piknik w Przegorzałach
Fot. Iwona Olczyk (www.pixabay.com)

Podczas imprezy zaprezentowane zostaną młode talenty Klubu Kultury Przegorzały oraz odbędzie się promocja dzielnicy VII jako miejsca, w którym kulturę i obraz dzielnicy tworzy się wspólnie z mieszkańcami. Będziemy się relaksować całymi rodzinami przy kawie i lodach, biorąc udział w ćwiczeniach jogi, warsztatach emisji głosu czy zabawach Strefy Rodzica. Do udziału we wspólnej zabawie zaproszono także młodych szachistów z koła szachowego Szkoły Podstawowej nr 48 na Bielanach. Rozegrają oni partię żywych szachów.

Podczas pikniku zaprezentowana zostanie strona www krakowskiego Zwierzyńca – efekt ostatniej edycji budżetu obywatelskiego oraz pracy przegorzalskich i bielańskich seniorów. 

Kochający sport będą mogli kibicować w niezwykłym turnieju piłki nożnej: Turniej ulic przywołuje pamięć nieistniejącego już Klubu Sportowego Przegorzalanka i pozwala zmierzyć się reprezentantom poszczególnych ulic osiedla.

Więcej o Prze-pikniku znajdziemy na stronie wydarzenia na Facebooku.

Prze-piknik Przegorzały

 

 

 

 

 

Tagi: piknik, dzieci

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Zobacz także