MeetUp – święto branży YouTube – ponownie pod Wawelem

W ostatnią sobotę sierpnia odbędzie się kolejna edycja najważniejszej imprezy dla twórców i fanów YouTube’a. Jak co roku, na odwiedzających będzie czekać możliwość spotkania z największymi polskimi twórcami i wzięcia udziału w licznych atrakcjach, przygotowanych przez organizatorów.

MeetUp – święto branży YouTube – ponownie pod Wawelem
Fot. materiały prasowe

Współorganizatorem wydarzenia i zarazem jego głównym partnerem ponownie zostało Miasto Kraków. Podobnie, jak w poprzednich edycjach, współpraca zaowocuje powstaniem filmów promujących miasto i samo wydarzenie.

Wydarzenie po raz trzeci z kolei odbędzie się w krakowskiej TAURON Arenie. Ubiegłoroczna edycja zgromadziła 22 tysiące osób i ponad 150 najbardziej wpływowych polskich youtuberów. Tegoroczna odsłona to nie tylko możliwość spotkania się z influencerami, ale również szansa, żeby szerzej spojrzeć na polską scenę YouTube’a, zaobserwować nowe trendy czy odkryć przyszłe gwiazdy internetu.

 

Organizatorzy zakładają, że tegoroczna edycja powinna przyciągnąć jeszcze więcej fanów. Wśród zaproszonych twórców ponownie znajdują się najbardziej rozpoznawalne gwiazdy świata internetu. Ponad 200 rodzimych youtuberów, tiktokerów oraz instagramerów przejmie na jeden dzień krakowską halę widowiskową, żeby móc się spotkać i porozmawiać ze swoimi fanami, a także rozdać autografy i udzielić wywiadów.

Organizatorem MeetUp 2019 jest agencja GetHero. Agencja zajmuje się współpracą z twórcami i zrzesza influencerów w ramach sieci partnerskiej YouTube. Wstęp na imprezę jest bezpłatny, ale organizatorzy przewidują możliwość zakupu limitowanych biletów, gwarantujących ominięcie kolejek, wcześniejsze wejście na wydarzenie czy dostęp do specjalnych stref premium.

Więcej informacji będzie można znaleźć na stronie internetowej MeetUp-a 2019.

MeetUp Kraków 2019

 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Margerita Krasnowolska
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA