Komunikat archiwalny

Cel: kompetentni zarządcy

Aktualna sytuacja prawna dotycząca nieruchomości mieszkalnych oraz komunikacja pomiędzy urzędami miejskimi a zarządcami nieruchomości – to główny temat konferencji, która odbędzie się 9 września w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa. Początek o godz. 17.00.

Cel: kompetentni zarządcy
Fot. Magiczny Kraków

Organizatorami spotkania są: Urząd Miasta Krakowa, Komisja Mieszkalnictwa Rady Miasta Krakowa oraz Stowarzyszenie Zarządców i Administratorów Nieruchomości w Krakowie.

Podczas konferencji zostaną omówione zagadnienia związane z funkcjonowaniem wspólnot mieszkaniowych, a w szczególności: problematyka uregulowania tytułu prawnego do gruntu, zastosowanie 98% bonifikaty od ceny gruntu, wysokość udziałów w nieruchomości wspólnej, reprezentacja gminy we wspólnotach mieszkaniowych.

Konferencja jest inauguracją Programu „Kompetentny Zarządca" realizowanego przez Stowarzyszenie Zarządców i Administratorów Nieruchomości SZAN. Projekt powstał w związku z planowaną, ustawową deregulacją zawodów, na liście których jest m.in. zarządca nieruchomości. Ci, którzy posiadają obecnie licencję będą mogli podnieść swoje kwalifikacje i co za tym idzie - lepiej odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Z kolei właściciele nieruchomości, wspólnoty mieszkaniowe, czyli po prostu klienci zarządców -  łatwiej rozeznają rynek i upewnią się komu najlepiej powierzyć swój dobytek.

Szczegółowe  informacje o konferencji wraz z formularzem zgłoszeniowym są dostępne  pod adresem: www.szan.org.pl.

Dodajmy, że Stowarzyszenie Zarządców i Administratorów Nieruchomości w Krakowie to najstarsza w  Polsce organizacja zrzeszająca osoby zajmujące się  zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami. Obecnie zrzesza ponad 340 osób fizycznych zajmujących się zawodowo zarządzaniem nieruchomościami.

Pokaż metkę
Autor: JOANNA DUBIEL
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Wydział Informacji, Turystyki i Promocji Miasta
Zobacz także