Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Kocham Kraków Z Wzajemnością - Program

Cóż to była za impreza. Za nami XIX edycja Tygodnia Osób Niepełnosprawnych "Kocham Kraków z Wzajemnością" - Małopolskie Dni Osób Niepełnosprawnych. Rozpoczęliśmy 8 czerwca 2018 r. uroczystą inauguracją na Rynku Głównym w Krakowie, tym razem od strony Kościoła św. Wojciecha. Na płycie Rynku zaprezentowały się organizacje pozarządowe, warsztaty terapii zajęciowej oraz niepełnosprawni sportowcy, sceną zawładnęli artyści - muzycy, tekściarze, mim. Całość świetną konferansjerką spięli Sylwia Michałowska i bezkonkurencyjny Marcin Ryszka. Oczywiście nie mogło zabraknąć znanych z telewizji nazwisk. Na płycie Rynku pojawili się: Marcin Mroczek, Przemysław Cypryański, Maciej "Gleba" Florek i Grzesiek Jędrzejewski. Przez cały dzień rozdawali autografy, robili fotki i generalnie bawili się z uczestnikami. Niezapomniany koncert dała gwiazda wieczoru zespół Raz Dwa Trzy.

W kolejnych dniach się działo! Wszystkie informacje i relacje na bieżąco na stronie: http://kochamkrakow.com.pl/p,1,o-wydarzeniu

Już dziś zapraszamy na kolejną jubileuszową XX edycję Tygodnia Osób Niepełnosprawnych "Kocham Kraków z Wzajemnością" - Małopolskie Dni Osób Niepełnosprawnych.

 

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Izabela Wójcik
Podmiot publikujący: Bez barier
Data publikacji: 2018-05-10
Data aktualizacji: 2018-06-25
Powrót

Zobacz także

Znajdź