Komunikat archiwalny

Nowe wydanie informatora już dostępne

Nowe wydanie informatora już dostępne
Fot. Kraków Bez Barier

Krakowski Informator dla Osób Niepełnosprawnych skierowany jest do niepełnosprawnych mieszkańców Krakowa, do ich opiekunów, członków rodzin czy osób mających kontakt z szeroko pojętą problematyką osób niepełnosprawnych. Krakowski Informator dla Osób Niepełnosprawnych jest wydawany bezpłatnie wszystkim zainteresowanym w Biurze ds. Osób Niepełnosprawnych, mieszczącym się w budynku Urzędu Miasta Krakowa przy ul. Stachowicza 18. Wydawnictwo  w wersji elektronicznej jest także dostępne na stronie Bez Barier miejskiej platformy internetowej Magiczny Kraków.

Wydawnictwo to zawiera najważniejsze informacje dotyczące orzecznictwa, edukacji i zatrudnienia osób niepełnosprawnych, a także wykaz krakowskich instytucji samorządowych oraz organizacji pozarządowych, działających na terenie Miasta Krakowa na rzecz środowiska osób niepełnosprawnych i w jego imieniu. W Informatorze znajdą Państwo także informacje na temat ulg i uprawnień oraz szereg danych i wskazówek, które powinny znacznie ułatwić osobom niepełnosprawnym codzienne funkcjonowanie i korzystanie z przysługujących im praw.

Krakowski Informator dla Osób Niepełnosprawnych jest corocznie aktualizowany i uzupełniany. Wszelkie nowelizacje obowiązujących przepisów czy zmiany danych teleadresowych instytucji i organizacji znajdują odbicie w kolejnych wydaniach tej publikacji. Zapraszamy do zapoznania się z jego najnowszym wydaniem.

INFORMATOR

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Izabela Wójcik
Podmiot publikujący: Bez barier
Zobacz także