Komunikat archiwalny

Poniedziałek w Krakowie

Dobra wiadomość dla mieszkańców dzielnicy Azory, Bronowice i Prądnik Biały. W nocy usunięta została awaria rury ciepłowniczej. Po usunięciu awarii Pogotowie Ciepłownicze rozpoczęło proces technicznego napełnienia sieci i przesyłu do odbiorców.

Poniedziałek w Krakowie
Fot. Maciej Grzyb

T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée znów inspiruje naszą wyobraźnię. Aż do 14 stycznia w Kinie Pod Baranami zobaczymy siedem najlepszych filmów z repertuaru wrocławskiego festiwalu, w tym zwycięski film „Lucyfer” w reżyserii Gusta Van den Berghe.

Przerwa w dostawie energii elektrycznej. Mieszkańcy Księcia Józefa w godz. 8.00-14.00, ul. Wiklinowej w godz. 7.30 – 16.30 oraz ul. Ogórkowej w godz. 7.00-12.30 zostaną odcięci od prądu.

Przerwa w dostawie wody. W związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej, wystąpią przerwy w dostawie wody na ul. Dębskiego w godz. 9.00-13.00.

Dzisiaj czeka nas kolejny mroźny dzień. Od rana towarzyszy nam temperatura spadająca nawet do -16 stopni Celsjusza. W ciągu dnia nieco się ociepli, ale na termometrach pojawią się maksymalnie -4 stopnie na plusie. Będzie jednak prawie bezchmurnie, a na niebie pojawi się także słońce. 
 

Pokaż metkę
Autor: Zuzanna Dziadowiec
Osoba publikująca: Zuzanna Dziadowiec
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA