Już we wtorek koncert Hard Times w Dworku Białoprądnickim [KONKURS]

Grają piękne piosenki, pełne szorstkiej, męskiej liryki, ściskające za gardło, ale i porywające do tańca. Jak nikt wcześniej mieszają gospel z flamenco, bądź bluesa z krakowską balladą. Nie przegapcie tego koncertu! 9 stycznia w Piwnicach Dworku Białoprądnickiego wystąpi zespół HARD TIMES. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00.

Już we wtorek koncert Hard Times w Dworku Białoprądnickim [KONKURS]
Fot. dworek.eu

Hard Times to trzech muzycznych gentlemanów z Krakowa grających trochę bluesa, trochę folku, trochę na smutno o miłości i trochę na wesoło o urokach życia. Grają piękne, pozbawione niepotrzebnej egzaltacji piosenki, pełne szorstkiej, męskiej liryki, ściskające za gardło lub porywające do tańca. Jak nikt wcześniej mieszają gospel z flamenco, bądź bluesa z krakowską balladą. Nadchodzący koncert będzie częścią trasy promującej najnowszy album Hard Times zatytułowany „Siedem”.

Skład zespołu:
Łukasz Wiśniewski – śpiew, harmonijka, ukulele
Piotr Grząślewicz – gitara akustyczna, buzuki irlandzkie
Marcin Hilarowicz – gitara akustyczna, cajon

Więcej informacji o zespole na:

www.hardtimes.pl
www.facebook.com/HardTimesTrio

KONKURS

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na koncert zespołu Hard Times 9 stycznia w Dworku Białoprądnickim. Jeśli chcecie je zdobyć, odpowiedzcie na pytanie: W jakich innych krakowskich zespołach udzielają się muzycy Hard Times? Odpowiedzi podsyłajcie na adres: konkurs.mk@um.krakow.pl do piątku, 5 stycznia do godz. 12 w tytule maila wpisując HARD TIMES. Zwycięzców poinformujemy indywidualnie.

 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: NATALIA WÓJS
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA