Lagom, czyli sztuka życia po szwedzku [KONKURS]

IKEA, H&M, kot i niektóre media społecznościowe są lagom. Tak jak pewien sposób jedzenia, podróżowania, ubierania się czy aranżowania przestrzeni wokół siebie. Życie w stylu lagom jest lepsze i dla nas, i dla planety, bo lagom znaczy umiar. A mniej znaczy często więcej. „Lagom" Gorana Everdahla już dziś do wygrania w naszym konkursie!

Lagom, czyli sztuka życia po szwedzku [KONKURS]
Fot. materiały prasowe/MUZA S.A.

Lagom - nie za dużo, nie za mało – to pojęcie oznaczające szwedzką koncepcję zachowania umiaru we wszystkim, co się robi. Ten przewodnik po szwedzkim sposobie życia, będącym przejawem umiłowania prostoty i skromności, niechęci do przesady został napisany przez wybitnego felietonistę świetnie zorientowanego w zagadnieniach kultury popularnej, znawcę filmu i najnowszych trendów – aktualnych i nadchodzących. To rzetelny, ale i dowcipny „otwieracza do oczu” na sprawy poszukiwania równowagi między pracą a życiem domowym, odpoczynkiem i aktywnością, radością i smutkiem, zarówno na poziomie indywidualnym, jak i społecznym.

KONKURS

Mamy dla Was kilka egzemplarzy książki „Lagom" Gorana Everdahla wydanej przez Wydawnictwo MUZA S.A. Chcecie zdobyć książkę? Odpowiedzcie na następujące pytanie: Jak wprowadzilibyście w swoje życie styl „lagom"? Ciekawe i niebanalne odpowiedzi podsyłajcie na adres: konkurs.mk@um.krakow.pl do piątku, 11 maja do godz. 12. W tytule maila wpiszcie słowo MUZA. Zwycięzców o nagrodzie poinformujemy indywidualnie.

Pokaż metkę
Autor: NATALIA WÓJS
Osoba publikująca: NATALIA WÓJS
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA