Parov Stelar Trio podczas Dni Wiednia w Krakowie!

Już 3 kwietnia, tuż przed premierą nowej płyty, Parov Stelar gwiazda muzyki electro-swing zagra w ICE Kraków. Występ formacji otworzy Dni Wiednia w Krakowie!

Parov Stelar Trio podczas Dni Wiednia w Krakowie!
Fot. materiały prasowe / KBF

Parov Stelar (właściwie Marcus Füreder) to jeden z najbardziej znanych austriackich artystów. Nazywany jest twórcą gatunku electro-swing. Sprzedał ponad 500 000 płyt, jego teledyski obejrzało dotychczas ponad 100 000 000 osób, występował na największych światowych festiwalach. Zanim jednak wyruszy w kolejną światową trasę koncertową zagra w Sali Kameralnej Centrum Kongresowego ICE Kraków.

Koncert Parov Stelar Trio to porywające show, w którym na scenie Marcusowi towarzyszy trębacz i saksofonista. Muzycy zaprezentują największe przeboje z kilkudziesięciu wydawnictw, którymi może się pochwalić Austriak, a także materiał z nadchodzącej płyty „The Bruning Spider”, która ukaże się 21 kwietnia.

Do 26 marca włącznie bilety w cenie 99 zł dostępne są na Eventim.pl wraz z punktami sprzedaży oraz w punktach Sieci Informacji Miejskiej w Krakowie InfoKraków.Na tydzień przed koncertem, od 27 marca, cena biletów wynosić będzie 120 zł.

Dni Wiednia w Krakowie: Parov Stelar – koncert inauguracyjny

Sala Kameralna ICE Kraków, Konopnickiej 17, Kraków (wejście od ul. Bułhaka)
3 kwietnia 2017 roku
Otwarcie drzwi: 18.30
Start: 20.00

PROGRAM Dni Wiednia w Krakowie

Pokaż metkę
Osoba publikująca: JULIA ŻYLINA-CHUDZIK
Podmiot publikujący: Otwarty na świat
Zobacz także
Newsletter
Zapisz się
Przedstawicielstwa zagraniczne w Krakowie