Diverse Night of the Jumps: motocykle i rowery wracają do Krakowa

Mistrzostwa Świata we Freestyle Motocrossie i zawody Pucharu Świata FMB World Tour ponownie odbędą się podczas Diverse Night of the Jumps w Krakowie. 24 marca 2018 r. najlepsi zawodnicy Freestyle Motocrossu oraz wirtuozi lotów na rowerach MTB ponownie połączą siły, aby swoimi niesamowitymi ewolucjami zachwycić zarówno jurorów, jak i widzów, którzy wybiorą się do TAURON Areny Kraków.

Diverse Night of the Jumps: motocykle i rowery wracają do Krakowa
Fot. materiały prasowe

Na listach startowych obu dyscyplin znajdą się zwodnicy z całego globu, w tym także Polacy. Na motocyklu zobaczymy Marcina Łukaszczyka, który powalczy ze światową czołówką o punkty Mistrzostw Świata oraz o zwycięstwo w widowiskowym konkursie na największe „wyłamanie” motocykla w powietrzu - Best Whip.

Natomiast na rowerach nie zabraknie polskiej czołówki w lotach na MTB, która zmierzy się z utytułowanymi zawodnikami z zagranicy w walce o punkty Pucharu Świata. Przypomnijmy, że to właśnie Polak – Szymon Godziek wygrał pierwszą edycję zawodów FMB World Tour rozegraną w Krakowie, w marcu 2017. Można być pewnym, że także i tym razem Polacy nie odpuszczą rywalom i powalczą o podium przed swoją publicznością.

Dawka niesamowitych wrażeń
 

Emocje dodatkowo podkręci atrakcja specjalna. Organizatorzy zapowiadają, że będzie to wyczyn, jakiego widzowie w TAURON Arenie Kraków jeszcze nie widzieli. Tysięcy kibiców, którzy mieli okazję już uczestniczyć w podobnym show nie trzeba przekonywać, że Diverse Night of the Jumps to ogromna dawka niesamowitych wrażeń i tricków na najwyższym, światowym poziomie. W marcu połączenie dwóch tak widowiskowych dyscyplin oraz dodatkowa atrakcja specjalna, sprawią, że emocje sięgną zenitu!

Diverse Night of the Jumps – nie może Was tam zabraknąć!

Warto wiedzieć
 

Mistrzostwa Świata we Freestyle Motocrossie i zawody Pucharu Świata FMB World Tour Diverse Night of the Jumps odbędą się w TAURON Arenie Kraków 24 marca 2018 r.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 18:00.

Organizatorem imprezy jest Agencja Sportainment.

Bilety trafią do sprzedaży 13 grudnia i będą dostępne na portalu www.eventim.pl oraz w sieci Empik.

Więcej na: https://www.facebook.com/SportainmentMarketingAgency oraz www.dnotj.pl

Diverse Night of the Jumps

Pokaż metkę
Osoba publikująca: IZABELA HAUPT
Podmiot publikujący: Otwarty na świat
Zobacz także
Newsletter
Zapisz się
Przedstawicielstwa zagraniczne w Krakowie