data: poniedziałek, 22 października

godzina: 11.30

miejsce: Pałac Czeczotka, róg ulic Wiślnej i św. Anny, I piętro

Zapraszamy na konferencję prasową inaugurującą Festiwal Conrada 2018, która odbędzie się w poniedziałek, 22 października, o godz. 11.30 w Pałacu Czeczotka (róg ulic Wiślnej i św. Anny, I piętro).

W konferencji udział wezmą: Izabela Helbin - Dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego, prof. Michał Paweł Markowski - Dyrektor Artystyczny Festiwalu Conrada, Grzegorz Jankowicz – Dyrektor Programowy Festiwalu Conrada oraz goście specjalni Inga Iwasiów, Wojciech Jagielski i Steffan Thienemann.

Maciej Grzyb

Dyrektor Biura Prasowego

data: sobota, 20 października

godzina: 10.00

miejsce: ul. Radziwiłłowska 8b

Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Krakowie zaprasza w sobotę, 20 października, na dzień otwarty pn. „Przeciw przemocy w rodzinie”, który odbędzie się w siedzibie ośrodka przy ul. Radziwiłłowskiej 8b w godzinach od 10.00 do 15.00.

Podczas dnia otwartego będzie możliwość spotkania z osobami pomagającymi w sytuacji podejrzenia przemocy w rodzinie. Do udziału w wydarzeniu organizatorzy zapraszają osoby zmagające się z sytuacjami przemocy w swojej rodzinie, zarówno osoby doświadczające przemocy w rodzinie, osoby, które nie radzą sobie z kontrolą emocji, zachowań i stosują przemoc wobec najbliższych, a także świadków przemocy w rodzinie.

Spotkania w ramach dnia otwartego będą odbywały się z zachowaniem anonimowości uczestników.

Szczegółowe informacje: Krzysztof Malec Dyrektor Ośrodka Interwencji Kryzysowej tel. 502 449 659.

Maciej Grzyb
Dyrektor Biura Prasowego