data: wtorek, 26 czerwca

godz. 11.00

miejsce: Ośrodek KOLNA, ul. Kolna 2

W imieniu Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie serdecznie zapraszam na konferencję prasową przed Pucharem Świata w Slalomie Kajakowym, która odbędzie się we wtorek, 26 czerwca, o godz. 11.00, w Ośrodku KOLNA, przy ul. Kolnej 2 w Krakowie – w sali konferencyjnej hotelu. W konferencji wezmą udział przedstawiciele Międzynarodowej Federacji Kajakowej - ICF, Polskiego Związku Kajakowego i miasta-gospodarza.

Transport dla dziennikarzy spod budynku Urzędu Miasta, plac Wszystkich Świętych 3-4 oznakowanym logotypem samochodem; godziny odjazdu: 9:45 oraz 10:30.

Akredytacje medialne będzie można uzyskać:

  • po konferencji prasowej w biurze akredytacyjnym (w hotelu);
  • w trakcie zawodów w tym samym miejscu: piątek, 29 czerwca (8.00-17.30), sobota, 30 czerwca (8.00-17.00), niedziela, 1 lipca (8.00-16.00);
  • przy pomocy formularza na stronie internetowej zawodów.

Maciej Grzyb
Dyrektor Biura Prasowego

 

data: wtorek, 26 czerwca

godzina: 12.00

miejsce: Małopolski Oddział Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, ul. Na Zjeździe 11

W imieniu Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych serdecznie zapraszam na konferencję prasową Lodołamacze 2018 połączoną z posiedzeniem Rady Wojewódzkiej POPON - inauguracja konkursu i kampanii na rzecz zatrudniania osób niepełnosprawnych.

Konferencja odbędzie się we wtorek, 26 czerwca o godz. 12.00 w Małopolskim Oddziale Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, ul. Na Zjeździe 11.

Do udziału w konferencji prasowej zaproszeni zostali przedstawiciele różnych środowisk zaangażowanych w rehabilitację społeczną i zawodową, Lodołamacze, przedsiębiorcy, ubiegłoroczni laureaci konkursu.

W programie: 

  • prezentacja kampanii i konkursu Lodołamacze – nowe kategorie konkursowe,
  • zmiany na rynku pracy osób niepełnosprawnych,
  • przykład firmy przełamującej bariery w zakresie zatrudniania osób niepełnosprawnych.

Maciej Grzyb

Dyrektor Biura Prasowego