Komunikat archiwalny

Gala finałowa konkursu BIHAPI

data: czwartek, 18 lutego

godzina: 16.00

miejsce: Sala Obrad Rady Miasta Krakowa

Serdecznie zapraszam do udziału w gali finałowej 3. edycji konkursu Bihapi, która odbędzie się w czwartek (18 lutego) o godz. 16.00 w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa.

BIHAPI (Business Intelligence Hackathon API) to konkurs na stworzenie nowych, innowacyjnych aplikacji, programów, czy platform przy wykorzystaniu miejskich danych.

To już trzecia edycja konkursu, organizowanego przez Centrum Badawczo - Rozwojowe Orange Polska i Partnerów. W tym roku obok Warszawy, Poznania i Gdańska do inicjatywy dołączył Kraków i Województwo Małopolskie.

Udział w wydarzeniu zapowiedzieli: Elżbieta Koterba - Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rozwoju Miasta, Jacek Krupa-Marszałek Województwa Małopolskiego, przedstawiciele miast: Gdańska, Warszawy i Poznania, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego, Orange Polska, Oracle Polska.

Monika Chylaszek
Rzecznik prasowy Prezydenta Krakowa

Pokaż metkę
Autor: MONIKA CHYLASZEK
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
data: poniedziałek, 27 marca godzina: 14:00 miejsce: Sala Audytoryjna Centrum Kongresowego ICE Kraków, ul. Marii Konopnickiej 17 Dwa tysiące uczestników, sesje plenarne, kilkadziesiąt debat, warsztatów i prezentacji, tak zapowiada się program trzeciego Europejskiego Kongresu Samorządów. 27-28 marca Kraków ponownie stanie się stolicą europejskiego dialogu. Serdecznie zapraszam do udziału w sesji plenarnej inaugurującej obrady „Europa w obliczu globalnych zmian a samorząd przyszłości”, która rozpocznie się 27 marca o godz. 14.00 w Sali Audytoryjnej Centrum Kongresowego ICE Kraków, ul. Marii Konopnickiej 17. Europejski Kongres Samorządów, jest największym, a co za tym idzie, najbardziej prestiżowym spotkaniem władz samorządowych. Celem tej międzynarodowej debaty jest stworzenie platformy dialogu, pomiędzy ekspertami z obszarów środowiska, finansów, gospodarki, turystyki, społeczeństwa, innowacji, biznesu i działalności miasta. Podczas tegorocznej edycji odbędą się dwie Miejskie Ścieżki Tematyczne dotyczące tematyki Samorządów Gospodarczych i Turystyki. Pierwszy blok będzie skupiać się wokół zagadnień związanych z biznesem w kontekście rozwoju miasta. Natomiast drugi poruszy tematy związane z samorządem turystycznym i jego rolą wobec samorządu terytorialnego. Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie www.eks-krakow.pl . W związku z tym, że Instytut Studiów Wschodnich, który jest współorganizatorem wydarzenia zamyka akredytacje dzisiaj, osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu prosimy o potwierdzenie mailowe na adres: a.ganew@agencjaharmonic.pl wraz z numerem telefonu, w celu przekazania informacji dotyczących akredytacji na miejscu. Maciej Grzyb Dyrektor Biura Prasowego