Komunikat archiwalny

Startuje Punkt Obywatelski budżetu obywatelskiego w Bonarce

data: 7 marca (poniedziałek)

godzina: 13:30

miejsce: Centrum Handlowe Bonarka City Center, ul. Kamieńskiego 11 (parter)

Serdecznie zapraszam na otwarcie Punktu Obywatelskiego budżetu obywatelskiego w Centrum Handlowym Bonarka City Center.

Inauguracja działalności punktu odbędzie się w poniedziałek (7 marca) o godz. 13.30 w Centrum Handlowym Bonarka City Center, ul. Kamieńskiego 11, parter.

W spotkaniu wezmą udział: Andrzej Kulig, Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Polityki Społecznej, Kultury i Promocji Miasta; Bogusław Kośmider, Przewodniczący Rady Miasta Krakowa; Rafał Perłowski, Dyrektor Wydziału Promocji i Turystyki UMK oraz Mateusz Płoskonka, Zastępca Dyrektora Wydziału Spraw Społecznych UMK.

W punkcie będzie można dowiedzieć się szczegółów na temat zasad budżetu obywatelskiego, a w godzinach od 16.00 – 20.00 porozmawiać na temat swoich propozycji ze specjalistami z Wydziałów Urzędu Miasta Krakowa i miejskich jednostek organizacyjnych oraz uzyskać pomoc w doprecyzowaniu pomysłów na projekty, upewnić się co do możliwości ich realizacji w danym kształcie czy lokalizacji, a także oszacować koszty zadań. Harmonogram dyżurów w Punktach Obywatelskich dostępny jest na stronie www.krakow.pl/budzet. W weekendy na odwiedzających czekają animacje i nagrody niespodzianki.

O godzinie 12:50 pod Magistratem (plac Wszystkich Świętych 3-4) będzie podstawiony bus dla dziennikarzy. Wyjazd o godz. 13:00.

Maciej Grzyb
Dyrektor Biura Prasowego

Pokaż metkę
Autor: MACIEJ GRZYB
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący:
Zobacz także