Komunikat archiwalny

Akredytacje na festiwal Misteria Paschalia

Zapraszamy dziennikarzy, fotoreporterów oraz ekipy telewizyjne do akredytowania się na festiwal Misteria Paschalia, który odbędzie się od 21 do 27 marca. Na Państwa zgłoszenia oraz wypełniony wniosek akredytacyjny czekamy do piątku, 11 marca pod adresem mailowym: kgrysiak@biurofestiwalowe.pl. Bardzo prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Przyznawania Akredytacji zamieszczonym na www.misteriapaschalia.com w zakładce PRESS ROOM.

O przyznaniu akredytacji poinformujemy Państwa mailowo we wtorek, 15 marca. O szczegółach dotyczących odbioru akredytacji oraz zasadach fotografowania i filmowania podczas koncertów odbywających się w ramach festiwalu powiadomimy Państwa w osobnym komunikacie prasowym bliżej wydarzenia.

Więcej informacji o programie 13. edycji festiwalu Misteria Paschalia znajdziecie Państwo tutaj.

Kontakt dla mediów: Karolina Grysiak, kgrysiak@biurofestiwalowe.pl, 12 354 26 11.

Wniosek akredytacyjny [pdf]

Maciej Grzyb
Dyrektor Biura Prasowego

Pokaż metkę
Autor: MACIEJ GRZYB
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
data: poniedziałek, 27 marca godzina: 14:00 miejsce: Sala Audytoryjna Centrum Kongresowego ICE Kraków, ul. Marii Konopnickiej 17 Dwa tysiące uczestników, sesje plenarne, kilkadziesiąt debat, warsztatów i prezentacji, tak zapowiada się program trzeciego Europejskiego Kongresu Samorządów. 27-28 marca Kraków ponownie stanie się stolicą europejskiego dialogu. Serdecznie zapraszam do udziału w sesji plenarnej inaugurującej obrady „Europa w obliczu globalnych zmian a samorząd przyszłości”, która rozpocznie się 27 marca o godz. 14.00 w Sali Audytoryjnej Centrum Kongresowego ICE Kraków, ul. Marii Konopnickiej 17. Europejski Kongres Samorządów, jest największym, a co za tym idzie, najbardziej prestiżowym spotkaniem władz samorządowych. Celem tej międzynarodowej debaty jest stworzenie platformy dialogu, pomiędzy ekspertami z obszarów środowiska, finansów, gospodarki, turystyki, społeczeństwa, innowacji, biznesu i działalności miasta. Podczas tegorocznej edycji odbędą się dwie Miejskie Ścieżki Tematyczne dotyczące tematyki Samorządów Gospodarczych i Turystyki. Pierwszy blok będzie skupiać się wokół zagadnień związanych z biznesem w kontekście rozwoju miasta. Natomiast drugi poruszy tematy związane z samorządem turystycznym i jego rolą wobec samorządu terytorialnego. Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie www.eks-krakow.pl . W związku z tym, że Instytut Studiów Wschodnich, który jest współorganizatorem wydarzenia zamyka akredytacje dzisiaj, osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu prosimy o potwierdzenie mailowe na adres: a.ganew@agencjaharmonic.pl wraz z numerem telefonu, w celu przekazania informacji dotyczących akredytacji na miejscu. Maciej Grzyb Dyrektor Biura Prasowego