Komunikat archiwalny

POWERof4 - podpisanie porozumienia

data: czwartek, 14 września

godzina: 12:30

miejsce: Centrum Kongresowe ICE Kraków, ul. Marii Konopnickiej 17

W imieniu przedstawicieli Centrum Kongresowego ICE Kraków, Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, Lubelskiego Centrum Konferencyjnego w Lublinie, Centrum Spotkania Kultur w Lublinie oraz Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku zapraszamy na konferencję prasową pt. "POWERof4".

Spotkanie będzie dotyczyć podpisania porozumienia pomiędzy czterema miastami, działającymi w obszarze przemysłu spotkań. Podczas konferencji prasowej ogłoszone zostanie nawiązanie stałej współpracy poprzez zawiązanie partnerstwa, w oparciu o działalność prestiżowych obiektów konferencyjnych średniej wielkości. Celem zadania jest wzajemne wsparcie promocyjne oraz wymiana doświadczeń w zakresie organizowanych wydarzeń, a także stworzenie wspólnej bazy klientów.

W konferencji prasowej wezmą udział:

  • Izabela Helbin – Dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego (operator ICE Kraków)
  • Radosław Dudziński – Dyrektor Lubelskiego Centrum Konferencyjnego w Lublinie
  • Anna Woda – Kierownik Działu Organizacji Konferencji i Imprez Centrum Nauki Kopernik
  • Paweł Golak – Zastępca Dyrektora ds. Finansowych i Administracji Europejskiego Centrum Solidarności
  • Piotr Franaszek – Dyrektor Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Na spotkanie nie są wymagane akredytacje. Prosimy o punktualne przybycie oraz potwierdzenie obecności na adres: mzalewski@biurofestiwalowe.pl . Konferencja prasowa jest wydarzeniem towarzyszącym Gali Ambasadorów Kongresów Polskich, która odbędzie się w Centrum Kongresowym ICE Kraków 14 września o godzinie 19.30. W przypadku chęci uczestnictwa lub jakichkolwiek pytań na temat Gali, proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
data: wtorek, 27 marca godzina: 12.00 miejsce: Restauracja „Pod Aniołami”, ul. Grodzka 35 W imieniu Urzędu Miasta Krakowa i Jacka Łodzińskiego zapraszamy na wspólne pieczenie Krakowskiej Baby Wielkanocnej. Konferencja prasowa „Pieczenie Baby Wielkanocnej” odbędzie się we wtorek, 27 marca o godz. 12.00 w Restauracji „Pod Aniołami”, ul. Grodzka 35. W programie: Informacja i zaproszenie na sobotnie święcenie pokarmów. Prezentacja koszyka Wielkanocnego. Pokaz przygotowywania i pieczenia tradycyjnej Baby Wielkanocnej. Pytania, nagrania. Dziennikarzy zainteresowanych udziałem w wydarzeniu prosimy o potwierdzenie obecności do wtorku, 27 marca, do godz. 10 na adres bi@um.krakow.pl .                                                                                                                                                                                                                                                                                                Maciej Grzyb                                                                                                                                                       Dyrektor Biura Prasowego