Al Bano i Romina Power w TAURON Arenie Kraków
Jeden z najsłynniejszych włoskich duetów – Al Bano i Romina Power – wystąpi w niedzielę 15 maja w Krakowie! W TAURON Arenie Kraków zabrzmią takie przeboje jak: „Felicita", „Sempre sempre", „Liberta, Sharzan" czy „Nostalgia Canaglia". Organizatorem wydarzenia jest Agencja Artystyczna Violin&Piano.
Po przeszło dwudziestoletniej nieobecności Al Bano i Romina Power powrócili na scenę święcąc tryumfy zarówno w Europie jak i w Ameryce. Mimo upływu lat nadal wspaniale śpiewają, wzbudzając ogromny zachwyt publiczności.
Koncert, który odbędzie się 15 maja w TAURON Arenie Kraków z pewnością będzie wyjątkowym przeżyciem dla wszystkich fanów włoskiej piosenki i nie tylko. Będzie to jedyny występ włoskiego duetu w Polsce. W programie koncertu znajdą się największe przeboje Al Bano i Rominy Power takie jak: „Felicita", „Sempre sempre", „Liberta, Sharzan" czy „Nostalgia Canaglia", a także nowe utwory.
Artystom towarzyszyć będzie znakomita Orkiestra OBLIGATO, którą poprowadzą Alterisio Paoletti i Jerzy Sobeńko. Zanim na scenie pojawią się Al Bano i Romina Power publiczność może spodziewać się muzycznej niespodzianki. To będzie wspaniały wieczór, pełen niezapomnianych wrażeń!