Dzielnice rozwiń menu
Komunikat archiwalny

Koncert „Dwa oblicza strun: harfa i klawesyn”

„Dwa oblicza strun: harfa i klawesyn” to tytuł koncertu, który rozpocznie się w niedzielę, 21 maja, o godz. 18.00 w kościele pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego (os. Tysiąclecia 86, dolny kościół). Wystąpi zespół Musica Graziosa, a w programie także: G.F. Händel, J.S. Bach, B. Andrés, J.N.P. Royer. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Fot. Materiały organizatorów

Koncerty Mistrzejowickie to projekt realizowany przez Klub Kuźnia Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida, dzięki życzliwości parafii pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego i pomocy Rady Dzielnicy XV.

Celem koncertów jest upowszechnianie wśród lokalnej, nowohuckiej publiczności, muzyki poważnej, sakralnej oraz poezji w wykonaniu znanych krakowskich aktorów. Koncerty są wzbogaceniem oferty kulturalnej i tworzą możliwość bezpłatnego udziału w wartościowych i znaczących wydarzeniach.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-05-18
Data aktualizacji: 2023-05-19
Powrót

Zobacz także

Znajdź