Start rozwiń menu

Otwarcie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych

data: poniedziałek, 29 czerwca

godzina: 12.00

miejsce: ul. Igołomska 17a

Zapraszam na otwarcie nowego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, przy ul. Igołomskiej 17a, w poniedziałek, 29 czerwca, o godz. 12.00.

 

Rafał Perłowski

Zastępca Dyrektora Wydziału Komunikacji Społecznej

pokaż metkę
Podmiot publikujący: Referat Mediów Miejskich
Data publikacji: 2026-06-26
Data aktualizacji: 2026-06-26
Powrót

Zobacz także

Znajdź