Otwarcie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
data: poniedziałek, 29 czerwca
godzina: 12.00
miejsce: ul. Igołomska 17a
Zapraszam na otwarcie nowego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, przy ul. Igołomskiej 17a, w poniedziałek, 29 czerwca, o godz. 12.00.
Rafał Perłowski
Zastępca Dyrektora Wydziału Komunikacji Społecznej
pokaż metkę
Podmiot publikujący:
Referat Mediów Miejskich
Data publikacji:
2026-06-26
Data aktualizacji:
2026-06-26