Komunikat archiwalny

Oprócz błękitnego nieba - tribute to Marek Jackowski

Małgorzata Ostrowska, Anna Wyszkoni, Maciej Maleńczuk, Piotr Cugowski, Krzysztof Cugowski, Janusz "Yanina" Iwański, Marek Raduli, Muniek Staszczyk to artyści, którzy 19 grudnia 2015 r., o godz. 18:00, spotkają się w TAURON Arenie Kraków by wziąć udział w koncercie poświęconym pamięci Marka Jackowskiego.

Oprócz błękitnego nieba - tribute to Marek Jackowski
Fot. materiały prasowe

Marek Jackowski był wspaniałym muzykiem, założycielem zespołu MAANAM, autorem wielu przebojów. 19 grudnia 2015 r., w uznaniu jego wielkich muzycznych zasług, przyjaciele artysty spotkają się na jednej scenie, w TAURON Arenie Kraków, by uczcić jego pamięć. Koncert „Oprócz błękitnego nieba – Tribute to Marek Jackowski” poprowadzą wybitni dziennikarze muzyczni: Maria Szabłowska i Paweł Sztompke.

Koncert odbędzie się w ramach ogólnopolskiej trasy (koncerty zaplanowano także w Katowicach – 15 listopada 2015 r., Gdańsku - 8 stycznia 2016 r. i Poznaniu – 17 stycznia 2016 r.).

Bilety na wszystkie koncerty są dostępne na stronie www.eventim.pl oraz w punktach sprzedaży sieci sklepów Empik, Saturn i Media Markt. Producentem wykonawczym koncertu jest ATMA.

Dodatkowe informacje o koncercie: www.facebook.com

Pokaż metkę
Autor: DOMINIKA BIESIADA
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także