Komunikat archiwalny

Wsiąść do „Dragona”… i do Krakowa

Koleje Mazowieckie uruchamiają nowe połączenie weekendowe z Warszawy do Krakowa. Po raz pierwszy pociąg „Dragon” odjedzie z Warszawy Wschodniej w sobotę (19 grudnia) o godzinie 9:19, a do stacji Kraków Główny dotrze o 12:14. W drogę powrotną wyruszy o godzinie 16:18 i dowiezie podróżnych do Warszawy Wschodniej na 19:08.

Wsiąść do „Dragona”… i do Krakowa
Fot. mazowieckie.com.pl

Pociąg będzie kursował w weekendy i będzie zestawiony z nowoczesnych, klimatyzowanych wagonów piętrowych, które są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wagony są także wyposażone w przewijaki dla niemowląt. „Dragonem” będzie można również nieodpłatnie przewieźć psa lub rower.

Cena biletu normalnego na trasie Warszawa Wschodnia – Kraków Główny wynosi 40 zł. Od tej ceny przysługują ulgi ustawowe i handlowe, dlatego np. studenci zapłacą 19,60 zł, uczniowie 25,20 zł, a cena biletu w ofercie KM 35 wyniesie 26 zł.

Szczegółowy rozkład jazdy pociągów jest dostępny na stronie internetowej www.mazowieckie.com.pl. Wszystkie informacje można uzyskać także pod numerem całodobowego call center: (22) 364 44 44.

Pokaż metkę
Autor: KATARZYNA KRASOŃ
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także