Komunikat archiwalny

Wtorek w Krakowie

Uwaga kierowcy! Silny mróz i opady śniegu, które od rana nam towarzyszą sprawiają, że na drogach jest bardzo ślisko. Ściągnijcie nogę z gazu!

Wtorek w Krakowie
Fot. Maciej Grzyb

Kino Sfinks zaprasza najstarszych widzów na pokazy filmów z bieżącego repertuaru. Dzisiaj możecie zobaczyć zwycięzcę tegorocznego Sundance Film Festival czyli „Slow West”. Niezwykłe połączenie europejskiego kina drogi z amerykańskim westernem, a wszystko okraszone inteligentnym, czarnym humorem i świetną rolą Michaela Fassbendera. Seans rozpocznie się o godz. 14.30.

Kino Agrafka zaprasza na „Szpilki w Agrafce” czyli kobiece wieczory filmowe. Dzisiaj na wszystkie panie czeka kolejna niespodzianka filmowa, słodki poczęstunek i prezenty. Zapraszamy o godz. 19.00.

Przerwa w dostawie wody. W związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej, wystąpią przerwy w dostawie wody na os. Centrum A i Na Kozłówce do godz. 13.00 oraz ul. Ks. Kardynała Sapiechy w godz.9.00 – 11.00.

Przerwa w dostawie energii elektrycznej. Mieszkańcy ulicy Księcia Józefa w godz. 8.00-14.00, ul. Wiklinowej 7.30-16.30 oraz ul. Ogórkowej w godz. 7.00 – 12.30 zostaną odcięci od prądu.

Dzisiaj czeka nas pochmurny, szaro-bury dzień. W ciągu dnia synoptycy nie przewidują przejaśnień, a maksymalna temperatura na naszych termometrach wyniesie -3 stopnie Celsjusza. Będą nam towarzyszyły także opady śniegu. 
 

Pokaż metkę
Autor: Zuzanna Dziadowiec
Osoba publikująca: Zuzanna Dziadowiec
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA