Komunikat archiwalny

Wtorek w Krakowie

Już dziś w Kinie Pod Baranami będziecie mogli zobaczyć przedpremierowo film „Spotlight”. Obsypany nagrodami, oparty na faktach film o dziennikarskim śledztwie, które wstrząsnęło Ameryką. Dziennikarze śledczy "Boston Globe" (znakomite kreacje Rachel McAdams, Michaela Keatona i Marka Ruffalo) docierają do szokujących danych na temat siatki pedofilskiej w Kościele katolickim.

Wtorek w Krakowie
Fot. Maciej Grzyb

Kino Agrafka zaprasza na „Szpilki w Agrafce” czyli kobiece wieczory filmowe. Dzisiaj na wszystkie panie czeka kolejna niespodzianka filmowa, słodki poczęstunek i prezenty. Zapraszamy o godz. 19.00.

Kino Sfinks zaprasza najstarszych widzów na pokazy filmów z bieżącego repertuaru. Dzisiaj możecie zobaczyć wyjątkowo niepoprawną, oryginalną i bardzo zabawną komedię o Panu Bogu -   „Zupełnie nowy testament”. Seans rozpocznie się o godz. 14.30.

Kibice, którzy czekają na Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn w TAURON Arenie Kraków, mogą być spokojni o dojazd na mecze. Są przygotowane rezerwy taborowe tramwajów, a specjalne autobusy będą przywozić i odwozić pasażerów z parkingu przy Muzeum Lotnictwa. Ponadto osoby posiadające bilet na mecz, będą mogły w ten dzień bezpłatnie korzystać z pojazdów Komunikacji Miejskiej w Krakowie.

Przerwa w dostawie wody. W związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej, wystąpią przerwy w dostawie wody na ulicy Gałczyńskiego do godz. 13.00.

Przerwa w dostawie energii elektrycznej. Mieszkańcy ulicy Siewnej w godz. 8.00 – 16.00 oraz ul. Podgórki w godz. 8.00 -13.30 zostaną odcięci od prądu.

Dzisiaj znów przez cały dzień towarzyszyć nam będą głównie chmury. Koło południa mogą pojawić się także przelotne opady deszczu. Będzie jednak dość ciepło. Na termometrach pojawi się nawet 5 stopni na plusie. 

Pokaż metkę
Autor: Zuzanna Dziadowiec
Osoba publikująca: Zuzanna Dziadowiec
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA