Komunikat archiwalny

Poniedziałek w Krakowie

Zima w mieście nie musi być nudna! W Krakowie ruszyły ferie zimowe! W tym roku do akcji „Zima w szkole” zgłosiły się aż 74 szkoły. Dzieciaki będą mogły brać udział w zajęciach organizowanych w placówkach oraz w terenie – wyjścia do kina, teatru, muzeum, biblioteki, na basen, na lodowisko, ściankę wspinaczkową czy kręgle. Ferie potrwają do 31 stycznia. 

Poniedziałek w Krakowie
Fot. Maciej Grzyb

Dobra wiadomość dla kibiców polskiej reprezentacji. Macie bilet na mecz? Możecie z nim skorzystać także z darmowego przejazdu komunikacją miejską! Warto wiedzieć, że przejazdy na takich zasadach, obowiązują w pojazdach KMK w I i II strefie biletowej. Można więc na ich podstawie poruszać się po całym Krakowie oraz w gminach sąsiadujących.

Wszystkim fanom polskich szczypiornistów przypominamy także, że na Małym Rynku otwarta jest strefa kibica. Każdy, kto ją odwiedzi, może oglądać mecze wyświetlane na telebimie, a na gości czekają koncerty, spotkania z Ambasadorami Mistrzostw i występy teatralne. Do strefy kibica EHF EURO 2016 można wejść od 14:00 do 23:00 codziennie do 31 stycznia.

Przerwa w dostawie energii elektrycznej. Mieszkańcy ul. Mackiewicza w godz. 8.00-16.00 zostaną odcięci od prądu.

Przerwa w dostawie wody. W związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej, wystąpią przerwy w dostawie wody na ul. Widnej i Pilotów oraz os. Złotego Wieku do godz. 14.00. Na ul. Pilotów, Ślicznej, Wieniawskiego i Chałupnika zostaną podstawione beczkowozy.

Dzisiaj czeka nas kolejny pochmurny i mroźny dzień. Od rana towarzyszy nam spory mróz sięgający nawet -6 stopni Celsjusza. W ciągu dnia niewiele się ociepli. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -2 stopnie.  
 

Pokaż metkę
Autor: Zuzanna Dziadowiec
Osoba publikująca: Zuzanna Dziadowiec
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA