Komunikat archiwalny

Wtorek w Krakowie

Kino Agrafka zaprasza na „Szpilki w Agrafce” czyli kobiece wieczory filmowe. Dzisiaj na wszystkie panie czeka kolejna niespodzianka filmowa, słodki poczęstunek i prezenty. Zapraszamy o godz. 19.00.

Wtorek w Krakowie
Fot. Maciej Grzyb

Kino Sfinks zaprasza najstarszych widzów na pokazy filmów z bieżącego repertuaru. Dzisiaj możecie zobaczyć najnowszy film nagrodzonego Oscarem Alejandro Gonzáleza Inárritu. „Zjawa” to ekranizacja powieści Michaela Punke z Leonardo Di Caprio w roli głównej. Seans rozpocznie się o godz. 14.30.

Przerwa w dostawie wody. W związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej, wystąpią przerwy w dostawie wody na ulicy Kuryłowicza w godz. 8.00 – 14.00 oraz na ul. Starego Dębu w godz. 8.30 – 13.00.

Przerwa w dostawie energii elektrycznej. Mieszkańcy ulicy Orlich Gniazd godz. 7.00 – 14.00, ul. Kocmyrzowskiej w godz. 7.00 - 15.00 oraz ul. Beskidzkiej w godz. 8.00 - 12.00 zostaną odcięci od prądu.

Dzisiaj na niebie sporo chmur, pojawi się także deszcz, a późnym popołudniem synoptycy przewidują także opady śniegu. Będzie także chłodno. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 5 stopni na plusie.

Pokaż metkę
Autor: Zuzanna Dziadowiec
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący:
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA