EscapeChallenge

Adres:
ul. Dietla 29, 31-070 Kraków
Telefon:
Informacja: +48 733033378

Opis

EscapeChallenge mieści się w centrum Krakowa; oferuje rozrywkę typu Real Life Escape Game, czyli tzw. pokoje zagadek. EscapeChallenge ma trzy w pełni profesjonalne pokoje: „Pokój zaginionego detektywa", „Magiczny pokój" oraz „Tajny pokój w bazie wojskowej".

 

Real Life Escape Game to pełna pozytywnych emocji gra na żywo, w której uczestnicy zostają zamknięci na godzinę w specjalnie do tego przygotowanych tematycznych pokojach. Cel gry zależy od wybranego pokoju, ale zazwyczaj jest to wydostanie się z pokoju, zdobycie jakiegoś przedmiotu lub rozwiązanie sprawy.

 

Pokój zaginionego detektywa

Zaginął detektyw i nikt nie wie, co się z nim stało, pomożecie? Waszym zadaniem będzie odkrycie tajemnicy zniknięcia detektywa. W pokoju jest dużo drewnianych elementów i meble z 1960 roku. Zagadki nastawione są na spostrzegawczość oraz łączenie faktów, w niektórych z nich przyda się odrobina zręczności.

Magiczny pokój

Jedyny taki pokój w Polsce! Oprócz magicznego wystroju i przedmiotów, są w nim przeróżne zagadki, od tych standardowych do takich, w które trudno uwierzyć, że mogą tak działać. Jedna z kluczowych zagadek wymaga pracy zespołowej i to ona jest kluczem do sukcesu.

Tajny pokój w bazie wojskowej

Wojskowy klimat i pełno zagadek wykorzystujących elektronikę. Celem jest zdobycie tajnych akt. Pokój ma zaskakujące przejścia i zakamarki.

Data: 2017-03-10 Pokaż metkę
Osoba publikująca: MARGERITA KRASNOWOLSKA
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych